Son Feci Bisiklet

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Son Feci Bisiklet

Haziran 6 @ 21:30 - 23:30

40 TL – 55 TL

Yeni nesil alternatif müziğin en önemli temsilcilerinden Son Feci Bisiklet 6 Haziran’da Lokalize serisi kapsamında studio’da!

Kapı 20:30
Son Feci Bisiklet 21:30

Son Feci Bisiklet için Arda Kemirgent’in 4 yıl önce Uzaydan Geldiğine Göre Yorgun Olmalısın adlı şarkıyı internet üzerinden paylaşmasının ardından başlayan macera, 6 şarkıdan oluşan Son Feci EP ve özellikle Bikinisinde Astronomi adlı şarkının kitlelerce duyulmasıyla bambaşka bir boyut kazandı. Ankara’da kurulan grup, kısa süre içinde ülkenin alternatif sahnesinde Arctic Monkeys’i andıran tarzlarıyla ön plana çıktı ve ülke çapında konserlerle sevenleriyle buluşmaya başladı.

Gitar ve vokalde Arda Kemirgent, davulda Can Sürmen, gitarda Erkin Sağsen ve bas gitarda Ozan Özgül’den oluşan grup, ilk stüdyo albümü Vesaire’yi 2015’te yayınladı. Albümde yer alan Bu Kız, Modern Zamanlar, Ütopya ve Pazar ve Ertesi gibi şarkılarla beğeni topladı. Sıkıntı Var, Zaman Yok ve Reklamlar adlı üç parçayı ayrı ayrı yayınlayan ve 2017 yılında “Kötü Şeyler” albümünün lansman konserini yine Zorlu PSM’de yapan Son Feci Bisiklet, Zorlu PSM seyircisiyle yeniden buluşmaya hazırlanıyor.

Sevilen parçalarının yanı sıra enerjik canlı performanslarıyla da ön plana çıkan grup Son Feci Bisiklet, 6 Haziran’da Lokalize serisi kapsamında #studio’da!

Detaylar

Tarih:
Haziran 6
Saat:
21:30 - 23:30
Ücret:
40 TL – 55 TL
Etkinlik etiketleri:
, ,

Mekan

Zorlu PSM
Zorlu Center, Levazım Mah. Koru Sok. No:2/PSM/70 Zincirlikuyu, Beşiktaş
İstanbul, Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
+90 850 222 67 76
Website:
http://www.zorlupsm.com/tr

© 2017 Ay Design Tüm hakları saklıdır.