Çarşamba, Aralık 6, 2023

Kullanım Koşulları

Bu site, Mamon İstanbul Yayıncılık Nihat Başeğmez’e aittir ve onun tarafından işletilmektedir. İçeriğindeki yazı ve fotoğraflar telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. İçerik, kod ve yazılım dahil olmak üzere www.istandist.com sitesindeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, başka bir işletme tarafından yayınlanamaz, postalanamaz ve dağıtılamaz.

Sizin fikriniz / blog ve profil alanları

Bu bölümler www.istandist.com bilgi dönmesini, kullanıcıların iletişim halinde olmasını ve kendi fikirlerini iletebilmelerini sağlayan yorum/blog alanları içeriyor. www.istandist.com, blog alanlarını denetlemektedir ancak, kullanıcıların birbirlerine gönderdiği mesajları, bilgileri ya da dosyaları denetlemez. Yorum ve blog alanlarını kullanırken kullanıcılar aşağıdaki koşullara uymayı baştan kabul eder;

Sizden başka bir kullanıcının yorum ve blog alanlarını kullanmasını engellememek Suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yasalara ters düşecek bir durum yaratan ya da teşvik eden, her tür ve şekilde iletim dahil olmak üzere; hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret veya iftira içeren, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalamamak ya da iletmemek.

Bir başkasının gizlilik ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen hiçbir bilgi, yazılım ya da başka malzeme iletmemek.

Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme iletmemek.

* İstandist.com, blog ve yorum alanlarına girilen içerikten, yukarıda belirtilen şartlara uygun bulmadığı her tür bilgiyi ve malzemeyi, değiştirme, yayınlamayı reddetme hakkını ve herhangi bir yasal, idari ya da hükümet isteğine yanıt vermek için her türlü bilgiyi açıklama hakkını her zaman saklı tutar.

you're currently offline