Perşembe, Ekim 4, 2018

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Nihat BAŞEĞMEZ
nihat@istandist.com

Genel Yayın Yönetmeni / Chief Editor
Zeynep Rana AYBAR
rana@istandist.com

Grafik Tasarım / Graphic Designer
Didem TOPAL
didem@istandist.com

Reklam Müdürü / Advertising Director
Dilek ERCANLAR
dilek@istandist.com

Editörler / Editors
Ebru ŞİNİK
ebru@istandist.com

Dilara Deniz ÇELEBİ
dilara@istandist.com

Web Tasarım / Web Dizayn
Ali Yurtseven
ali.yurtseven@windowslive.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Beste ÇİÇEK
beste@istandist.com

Hukuk Danışmanı / Law Advisor
Av. Arb. Zeki Arıtürk

Mali Müşavir / Financial Advisor
İlhan Mataracı

Adres: Zühtüpaşa Mh. Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:26, Kadıköy, İstanbul- Turkey
E-Mail: info@istandist.com

Yazılım / Software
Newspaper WordPress Theme by TagDiv

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. istandist.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2015 istandist.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları istandist.com’a aittir. istandist.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar istandist.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.istandist.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. istandist.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Reklam rezervasyon için lütfen bizimle iletişime geçin.