Mobilet Kasım 2018 Takvimi Havayı Isıtıyor

mobilet

Birbirinden ünlü isimlerin konserlerine Kasım ayında her gün bir etkinlik Mobilet’te olacak.

Yerli Müziğin Seçkin İsimleri

10 Kasım’da, hit olmuş şarkıları dışında yeni albümden şarkıları da seslendirecek konserleriyle Gripin’in harika performansıyla sevenlerini bekliyor. 17 Kasım’da Birsen Tezer, 24 Kasım’da ise Linet Sanat Performance Sahnesi’nde sevenlerini bekliyor!

Babylon’la Aç Kendini

Sezonun ilk Y2K Millennium Party’si ise 10 Kasım Cumartesi günü sizleri gençliğinize ve çocukluğunuza götürecek.

Sözleri ve besteleri kendine ait olan şarkıları ve özgün yorumuyla Sena Şener, yeni albümü “İnsan Gelir İnsan Geçer” in ilk konseri için 7 Kasım’da Babylon’da. Birçok müzik türünü bir araya getirdiği tarzıyla müzikseverlerin dikkatlerini çeken ve İngiltere’nin en önemli müzik dergilerinden biri olan Songlines’ın da kapağında çıkan ilk Türk müzisyen olan Gaye Su Akyol, yeni albümü “İstikrarlı Hayal Hakikattir” ile 23 Kasım’da sevenleriyle buluşuyor. 28 Kasım’da rock müzikten caz müziğe, halk müziğinden blues müziğe yaptığı ani geçişlerle sevenlerini şaşırtan Evrencan Gündüz sahnede olacak. Kasım ayının son günlerinde ise repertuarlarında değişik kült grubun cover’ları oluşan Nouvelle Vague ile 29 ve 30 Kasım’da kendinizi dansa hazırlayın!

KREK Yeni Oyunuyla Karşınızda

Krek yeni oyunu “Dünyada Karşılaşmış Gibi” ile geri dönüyor! Alican Yücesoy, Defne Kayalar, Fatih Artman, Okan Yalabık, Öner Erkan, Serkan Keskin ve Settar Tanrıöğen’den oluşan dev kadrosu, kalıpları yıkan sahne tasarımı ile yeni sezonun en iddialı oyunu, seyircisiyle 20 Kasım-29 Aralık tarihlerinde 4 oyunla Volkswagen Arena’da buluşacak.

12 dev adamMilli Takım Destek Bekliyor

A Milli Kadın Takımımız, 21 Kasım Çarşamba günü Kayseri Kadir Has Kongre Merkezi ve Spor Salonu’nda Belarus’la karşı karşıya gelecek. 12 Dev Adam ise bundan tam bir hafta sonra 29 Kasım’da Ankara Spor Salonu’nda 2019 FIBA Basketbol Dünya Kupası Elemeleri kapsamında İspanya ile mücadele edecek. Dünya Şampiyonası finalisti Milli Takımımız oynayacağı maçı kazandığı takdirde, grup liderliğine çıkıp, Çin’deki Dünya Kupası’na ismini yazdıracak!

Aromatik Bir Yolculuk

Bir tadım hayal edin; kadehinizi elinize alıyorsunuz ve üzüm cinsleri ve yoğunluklarına göre sıralanmış olan yüzlerce farklı aroma ve tadı istediğiniz gibi gezip tadım yapabiliyorsunuz. Sommeliers’ Selection Türkiye 2018 etkinliği The Marmara Taksim otelinde 24-25 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek.