Yılın En Büyük Şovu Victoria’s Secret Defilesi, Uyumayan Şehir New York’a Geri Dönüyor!

Victoria's Secret

Melekler, 190’dan fazla ülkede yayınlanacak olan, yılın en büyük şovu; Victoria’s Secret defilesi için Kasım ayında New York’ta bir araya geliyor.

Moda ve eğlenceyi hayal dünyasında buluşturan, iç çamaşırı defilesinden çok daha fazlası olan Victoria’s Secret şovu; meleklerden, defile sürecini anlatan kamera arkası görüntülerine kadar birçok sürprizle yine dopdolu. Müzik performanslarının da yer alacağı şovda sahneye çıkacak isimler ise ilerleyen günlerde paylaşılacak.victoria secret defile

Hamish Hamilton direktörlüğünde gerçekleşen Victora’a Secret defilesinin prodüksiyonu Done & Dusted,Edward G. Razek, Monica Mitro, Ian Stewart ve Hamish Hamilton tarafından yapılıyor.

Victoria’s Secret Hakkında:

Victoria’sSecret, iç giyim ve güzellik ürünleri konusunda lider bir marka olarak modadan ilham alan modern koleksiyonları, prestijli parfüm ve kozmetikleri, tanınmış süper modelleri ve dünyaca ünlü defileleri ile alanındaki öncülüğünü sürdürüyor. Lbrands grubuna dahil olan Victoria’sSecret markasının dünyada 1500’den fazla iç çamaşırı ve güzellik mağazası olup hızla büyümeye devam etmekte.