Beta Tea; Yılbaşına Özel Tasarladığı Hediyelik Çay

Yılbaşı için özel hediyelik çayları ve aksesuarlarıyla Beta Tea, yılbaşı süslemelerinize ince dokunuşlar yapıp çaylarının lezzetleriyle de içinizi ısıtacak.

Çaylarının çeşitliliği ve kalitesi kadar paket tasarımlarıyla da ön plana çıkan Beta Tea özellikle hediyelik çay konusunda sektörde bir öncü konumunda yer alıyor. Özel tasarlanmış paketlerde hediyelik çayları gibi, hediyelik ve ikramlık aksesuarları da oldukça ilgi görüyor.

Yılbaşı, sevdiklerimizi mutlu etmek için bolca hediyeleştiğimiz en önemli zamanlardan biri. Evlerimizde kurduğumuz yeni yıl ağaçları, yeni yıla özel kurulan sofralar ve aksesuarlara eşlik ederek içerisinde çay olduğunun akla gelmeyeceği şekilde görsel şölen yaratan Beta Tea’nin yılbaşı hediyelik çayları yeni yıl heyecanımıza ayrı bir renk katıyor.

Kimi zaman ev veya iş yerlerimizde ortama farklı bir hava katacak aksesuarlar, kimi zaman da yılbaşı ağaçlarına asılmış muhteşem aksesuarlar olarak karşılaşacağımız Beta Tea yılbaşı hediyelik çay koleksiyonlarına, Beta Tea Shop’lar ve www.betateashop.com adresinden ulaşabilirsiniz.