CANLI MÜZİĞİN KEYFİNİ ÇIKARMAK İÇİN KULİS

Canlı müziğin keyfini çıkarmak için sizi Kulis’e alalım.. 

Bebek’in en yeni eğlence mekanı Kulis, misafirlerine her ay değişen bir programla haftanın 5 günü kaliteli canlı müzik sunuyor. Türkiye’nin en önemli müzisyenlerini sahnesinde ağırlayan Kulis, kaliteli müziği keyifli bir ortamda dinlemek isteyenlerin ilk tercihi olmayı hedefliyor.

Aralık 2015’te kapılarını açan Kulis, hem Bebek’in hem İstanbul’un eğlence hayatına yepyeni bir soluk getirdi. Misafirlerine haftanın 5 günü “kaliteli canlı müzik” dinleme imkanı sunan Kulis, kulislerin sanat dünyasının tiyatroda oyuna hazırlanırken ya da konsere çıkmadan önce dinlendiği, kendilerini en rahat hissettikleri mekan olması fikrinden yola çıkarak doğdu.

Kulis, her ay değişen bir programla Türkiye’nin en iyi müzisyenlerini sahnesinde ağırlıyor. Bu sahne kimi zaman sürpriz isimlere de ev sahipliği yapıyor. Kulis’in samimi ve sıcak ortamından etkilenen sanatçı dostları, sahne alan müzisyenlere eşlik ederek mekana gelen misafirlere keyifli anlar yaşatıyor. KulisSahne şimdiye kadar rock, caz, pop, R&B parçalardan oluşan geniş repertuarlarıyla dinleyicilerin büyük beğenisini kazanan Sarp, Güvenç Dağüstün, Kargo, Özge Fışkın, FOURinthePOCKET, Ece Göksu&Neşet Ruacan, Murat İlkan&Metin Türkcan, Süleyman Bağcıoğlu ve Banu Güven gibi isimler sahne aldı.

Mekanın ikinci katı KulisTeras ise ünlü DJ’lerin performanslarına sahne oluyor. DJ Çağlan Tekil, DJ Meejay, DJ Barış Alazraki, DJ Nikki Wild, DJ Levent Gökçen Şen Kulis Teras’ta performans sergileyen isimlerden sadece birkaçı… Ayrıca KulisTeras, rahat bir ortamda keyifle kahvesini yudumlamak, bir şeyler atıştırmak isteyenler için gündüz saatlerinde de hizmet veriyor.

Kulis Bebek, kokteylleriyle de bir hayli iddialı, hatta Kulis’in kendine özgü iki özel kokteyli de var. Ambrosia ve Gold Mary’yi sadece Kulis’te tadabilirsiniz. Okay Güney’in hazırladığı Ambrosia’da Smirnoff Green Apple, Green Chartreuse ve yeşil elma suyu bulunuyor. Serhat İleri’nin hazırladığı Gold Mary ise Smirnoff vanillia, Martini rosso, portakal suyu, lime, vanilya ve frambuaz karışımından oluşuyor.