5 Duyunuzla Deneyimleyip, Hissedeceğiniz Çılgın Gösteri

Teknoloji ile sanatın bir araya geldiği çılgın gösteri FUERZA BRUTA, izleyicilerin 360 dereceyle izleyebilecekleri bir sahne ve akıllara durgunluk veren görsel efektler ile muazzam bir illüzyon yaşatacak.

1477463622_fuerza_bruta_2İspanyolca’da “Ağzı açık bırakacak, Şaşırtıcı, Heyecan verici” anlamına gelen Fuerza Bruta, bugüne kadar tüm dünyada 5 milyon kişi tarafından heyecanla izlendi. De La Guarda’nın dünyaca ünlü yaratıcılarından Arjantinli dahi Diqui James’in sahneye koyduğu bu nefes kesen dinamik gösteri, dev kadrosuyla İstanbul’da izleyicilere müzik, su, dans ve akrobasi ile örülü muhteşem bir gösteri vadediyor. New York, Buenos Aires, Londra, Mexico, Pekin, Tel Aviv ve Miami’den sonra ilk kez Vakkorama’nın İstanbullularla buluşturacağı, Power Group imzası taşıyan dev prodüksiyon Fuerza Bruta, 16-23 Kasım tarihleri arasında Volkswagen Arena’da sahne alacak…

1477463646_fuerza_bruta3Farklı sahne düzeni ile Latin Grammy Ödül Töreni’nde aday gösterilen bu dev şölen ile çok farklı bir deneyim sizi bekliyor!

Seyirciyle zihinsel bir bütünlük kuran, ilham ve yaratıcılığın bir arada yaşandığı 70 dakikalık bu dev gösteri 10 farklı bölümden oluşuyor.

Seyircilerin başlarının üstünde yürüyormuş gibi görünen bir performansçının maddesel ve içgüdüsel sahne ritmi ve koşusuna tanıklık edeceğiniz ilk bölümün ardından, sihirli bir şekilde havada beliren yarı saydam havuzda, sanatçıların kayarak gerçekleştirdiği performanslar, teknolojinin en üst seviyede kullanıldığı ışık oyunları,hayal gördüren imgeler, müzik ve güçlü hareketler ile yüksek düzeyde yoğunluk ve izleyicilerin aktif katılımı ile yapılan bir kutlama ile gösteri dev bir şölen hissi yaratıyor.

1477463638_fuerza_bruta_1Dev vantilatörlerin oluşturduğu rüzgar gücü ile hava kabarcıklarının boyut değiştirdiği ve oyuncuların sahnede havada süzülmelerini sağlayan teknolojilerle, her şeyin mümkün olduğu hissini yaratacak gösteri, izleyicilere heyecan dolu yoğun duygular yaşatacak.

Müzisyenler ve oyuncuların havada uçmasını sağlayan dev vinçler, özel efektler ve ışıklarla dolu büyük bir görsel şovun bir parçası olacak bu performans ile 5 duyunuz ile deneyimleyip hissedeceğiniz bir atmosfer sizi bekliyor.

YOĞUN TALEP ÜZERİNE 2 YENİ GÖSTERİ SEANSI EKLENDİ!

BİLETLER HIZLA TÜKENİYOR…

10 yılda 29 ülke ve 54 şehirde, 5000’in üzerinde performans ile 5 milyondan fazla izleyiciyle buluşan Fuerza Bruta, sadece 10 gösteri için geldikleri İstanbul’da, gelen yoğun talep üzerine 2 yeni seansla izleyicilerle buluşacak.

Diqui James’in oluşturduğu sahne düzeni ile Latin Grammy Ödül Töreninde aday gösterilen bu dev şölen, 19 ve 20 Kasım tarihlerinde 18:00 seansını gösteriye eklenerek yeni biletlerini satışa çıkardı.

.

Dünyanın en heyecan verici gösterisi Fuerza Bruta’nın biletleri Biletix’te!…