Apple’ın Merakla Beklenen Aksesuarları Satışa Çıktı!

apple aksesuar

Uzay grisi Magic Keyboard ve Magic Mouse 2 satışa sunuldu!

iMac Pro’nun kutu içerisinden çıkan ve ayrı satılmayan uzay grisi Magic Keyboard ve Magic Mouse 2, resmi olarak Apple Store’da satışa sunuldu. İşte dudak uçuklatan aksesuarların fiyatları.

Apple, geçtiğimiz aylarda satışa sunmuş olduğu iMac Pro modelinin kutu içeriğine uzay grisi Magic Keyboard ve Magic Mouse 2‘yi dahil etmişti. Ayrı olarak satılmadığı için eBay’de karaborsaya düşen uzay grisi Magic Keyboard ve Magic Mouse 2, bugün resmi olarak Apple Store‘da satışa sunuldu.

Magic Keyboard ve Magic Mouse 2’den farkı olmayan uzay grisi rengi, standart beyaz modele göre biraz daha pahalı. Gümüş Magic Keyboard 599 TL‘ye satılırken uzay grisi Magic Keyboard 649 TL‘ye satılıyor. Gümüş Magic Mouse 2 379 TL’ye satılırken, uzay grisi Magic Mouse 2 tam 479 TL’ye satılıyor.

Kablosuz deneyim sunan  Magic Keyboard ve Magic Mouse 2’nin yanında bir de uzay grisi Magic Trackpad 2 satışa sunuldu. Uzay grisi Magic Trackpad 2 gümüş modelden 50 TL fazla fiyata 649 TL‘ye satılıyor.

Klavye+Mouse kombinasyonuna 1.128 TL vermek ne kadar akıl karı tartışılır. Hele ki bu ekipmanların oyuncular için geliştirilmediğini standart birer aksesuar olduğunu düşünürsek, fiyatın ne kadar çok olduğunu anlayabilirsiniz.