DC’nin Shazam ‘i Sonunda Yüzünü Gösterdi!

shazam

DC evreninin merakla beklenen filmi Shazam ‘den ilk fotoğraf geldi. Böylelikle kahramanımızın kostümüne bir ilk bakış atma fırsatı bulmuş olduk.

DC‘nin en neşeli kahramanı Shazam‘dan ilk görüntü geldi. “Chuck” serisinin sempatik başrolü Zachary Levi‘nin hayat vereceği süper kahramana ilk bakış Las Vegas’taki Levi tarafından yayınlandı. DC Comics’in eğlenceli süper kahraman tonuna yaklaşma çabasının ürünü olan “Shazam!”, Marvel‘ın eğlenceli tonuna yaklaşma çabası olarak görülüyor.

“Lights Out” ve “Annabelle: Creation”ın İsveçli yönetmeni David F. Sandberg‘ün yönetmen koltuğunu üstleneceği süper kahraman filminde yetim Billy Batson’ı genç oyuncu Asher Angel canlandıracak.

C. C. Beck ve Bill Parker tarafından 1939 yılında yaratılan süper kahraman Shazamgenç Billy Batson‘ın ihtiyaç anlarında sihirli sözcükleri söyleyerek dönüşebildiği bir süper kahraman.

Süleyman’ın bilgeliği, Herkül’ün gücü, Atlas’ın dayanıklığı, Zeus’un görlemi, Aşil’in cesareti ve Merkür’ün hızına sahip olan karakter, edindiği güçlerin sahiplerinin baş harfleri ile S.H.A.Z.A.M. adını alıyor.

Süper kahraman filminde, Billy’nin arkadaşları olarak; Jack Dylan Grazer, Grace Fulton, Cooper Andrews, Faithe Herman, Ian Chen, Jovan Armand ve David J. MacNeil bulunuyor. Yetenekli oyuncu Mark Strong da filmin kötü adamı Doctor Sivana’yı canlandıracak.

Shazam5 Nisan 2019 tarihinde sinemalarda bekleyenleri ile buluşacak.