Deadpool 2 Korsana Yenik Düştü!

deadpool 2

Deadpool 2 sinemalarda gösterime girer girmez korsana yenik düştü.

Bildiğiniz gibi Deadpool 2 şu sıralar en popüler filmlerden birisi. Deadpool2, gösterime girmesine saatler kala korsana yenik düştü ve korsan film sitelerinde yayınlanmaya başladı.

Torrent sitelerinde boy gösteren Deadpool, tabii ki sinema kalitesinde bir keyif sunmayacak. Genellikle sinema çekimi olarak sızdırılan filmden zevk almak isteyen kullanıcılara kesinlikle sinemada izlemerini tavsiye ediyoruz.

Filmin korsan olarak yayınlanmasından sonra yapım ekibinden ise henüz bir açıklama gelmiş değil. Ryan Reynolds’un bir kez daha maske taktığı Deadpool2’de Josh Brolin‘i Cable, Zazie Beetz‘i ise Domino karakterini oynarken görüyoruz. İlk filmde olduğu gibi aksiyon ve komedi unsurunu harmanlayan Deadpool2’de karakteri yine sık sık dördüncü duvarı kırarken göreceğiz.

Filmde ayrıca ilk filmden de hatırlayacağımız Morena Bacarin, Brianna Hildebrand, Leslie Uggams, Karan Soni ve Stefan Kapicic gibi oyuncular da bulunuyor. Sizler için hazırladığımız Deadpool2 inceleme yazısına ise aşağıdan ilgili haberi tıklayarak ulaşabilirsiniz.