Deadpool 2’yi Uzatılmış Haliyle İzlemek İster Misiniz?

deadpool 2

Deadpool 2’nin senaristleri Rhett Reese ve Paul Wernick, filmin uzatılmış versiyonunun Blu-ray ile piyasaya sunulacağını açıkladı.

Bu yıl Marvel yapımları ile sinema salonlarını doldurmayı başaran Disney, tüm zamanların en çok beklenen filmi olan Avengers: Infinity War’ın hemen ardından beyaz perdeyle buluşan Deadpool 2 ile adeta zirve yaptı.

Film daha yeni vizyona girmiş olsa da filmin senaristleri Rhett Reese ve Paul Wernick, filmin montajda atılan sahnelerinin eklendiği bir uzatılmış versiyonunun Blu-ray ile piyasaya sunulacağını açıkladı.

Senaristlerin açıklamalarına göre atılmış sahnelerin birinde umutsuzluğa bürünen  Deadpool, çeşitli intihar yöntemleri deniyor. Drano içmekten kendini kutup ayılarının önüne atmak gibi çeşitli intihar yöntemlerini deneyen şakacı kahramanımız hayatına devam ediyor ve böylece filmin geri kalanı gerçekleşiyor.

Ayrıca beyaz perdede gösterilen versiyondan çıkarılan bir de after credit sahnesi bulunuyor. Hatırlarsanız filmin sonunda bir after credit sahnesi bulunmuyordu. Neden böyle bir yol izlenmiş bilmiyoruz ancak umarız o kadar da önemli bir sahne değildir. Bu durum Deadpool severleri biraz kızdırabilir gibi geliyor.

Henüz ne zaman bu versiyonunun çıkacağı belli değil. Büyük ihtimalle ileri zamanlarda hem dijital hemde kutulu olarak ülkemize de gelecektir.