Lady Gaga ‘nın A Star is Born Filminden İlk Fragman Geldi!

lady gaga

Milyonlarca hayranı bulunan güzel şarkıcı Lady Gaga’nın başrol olduğu A Star is Born’un ilk fragmanı geldi.

Milyonlarca hayranı bulunan güzel şarkıcı Lady Gaga, ilk defa bir Hollywood filminde başrol olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. A Star is Born filminde Bradley Cooper‘la birlikte filmi taşıyacak olan Lady Gaga, şarkıcılık kariyerinde basamakları yavaş yavaş çıkan Ally isimli karakteri canlandıracak. Aslında bunun bir Lady Gaga hikayesi olduğunu dile getirmek yanlış olmazdı diye düşünüyorum.

Hangover serisinden tanıdığımız Bradley Cooper ise filmin yönetmenlik koltuğunda oturuyor. Temelde bir aşk filmi olan A Star is Born‘da tecrübeli aktör Bradley Cooper, Jackson Maine isimli orta sınıf bir şarkıcı rolüne bürünecek.

Filme özel bir şekilde şarkılarını da yorumlayacak olan Lady Gaganın oyunculuk performansı ise merak ediliyor. Hali hazırda American Horror Story‘de kendisini görmüş olsakta bazı oyunculuk noktalarında sıkıntıları olduğu bir gerçek. Ancak kendisi ilk defa bir Hollywood fiminde başrol oynayacağı için, film bu sebepten ötürü ses getirebilir. Sonuçta hayran kitlesine baktığımız zaman azımsanmayacak kadar geniş bir kitle barındırmakta güzel şarkıcı.

A Star is Born, 5 Ekim 2018‘de sinemalarda olacak.