Türkiye’nin En Büyük Gençlik Festivali Başlıyor

Jolly Tur’un gençlik markası Unitravel’ın gerçekleştirdiği ve Türkiye’nin en büyük gençlik festivali Whitefest, 3-7 Şubat, 7-10 Şubat ve 10-14 Şubat tarihlerinde kayak ve eğlencenin merkezi Uludağ’da gerçekleşecek.Bu yıl 15’incisi düzenlenecek olan festivalde yine birbirinden ünlü isimlerin performansları ve sürprizlerle dolu eğlence programlarıyla unutulmaz anlar yaşanacak.

3 büyük şehir ağırlıklı olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından üniversite öğrencilerini ağırlamak için geri sayımı başlatan Whitefest, her yıl olduğu gibi bu yıl da Uludağ’a bomba gibi düşecek. 12.000’den fazla üniversite öğrencisinin katılımıyla gerçekleşecek festival 35’ten fazla popüler sanatçı ve  DJ’e ev sahipliği yaparak  bu kış sezonuna da damgasını vuracak.

2019 Whitefest’e katılacak olan Berkay, Gülşen, Hande Yener, Teoman,Yıldız Tilbe, Aleyna Tilki, Edis, Merve Özbey, Alya, Aslı Köse, Baran Bayraktar, Bengü Beker, Deniz Sipahi, Müjde Kızılkan, Zeynep Bastık, Burry Soprano, Cihat Uğurel, David Şaboy,  Doğuş Çabakçor, Erdem Kınay, İlkay Sencan, Kerimcan Durmaz, Taithe Percussionist, Aksak, Bayram Özcan, Can Ayverdi, Çağlar Fidan,Doktor K, Efe Kantel,  Elif Tanrıverdi, Gökay Belen, Jamie S, Murat Tokuz, Orkun Bozdemir, Serhat Demiral ve Yakuzagibi sevilen isimler katılımcılara eğlence dolu 4 gece 5 gün yaşatacak. Gençler Whifest’te kayak ve kış sporlarının, kar üzerinde eğlenceli oyunlarla gerçekleşecek yarışmaların ve kendilerine sunulan eşsiz deneyimlerin tadını çıkaracak.