Yeni iPad Pro Enfes Gözüküyor!

yeni ipad pro

Tüketicilerin merakla beklediği iPad Pro’nun şimdiye kadar henüz bir görüntüsü ortaya çıkmış değil. Ancak gelen son bilgilere göre artık iPad Pro’nun nasıl gözüktüğünü biliyoruz.

Bildiğiniz gibi Apple’ın 12 Eylül’de tanıtımını yapmayı planladığı yeni iPhone modellerinin yanı sıra bir de iPad Pro tanıtılacak.

Tüketicilerin merakla beklediği iPad Pro’nun şimdiye kadar henüz bir görüntüsü ortaya çıkmış değil. Ancak gelen son bilgilere göre artık iPad Pro’nun nasıl gözüktüğünü biliyoruz. Yeni iPad Pro’nun tasarımının iPhone 4’e benzerliği ise dikkatlerden kaçmadı değil.

Dünyanın en değerli şirketi Apple’ın satışa sunacağı yeni iPad Pro’nun tasarımı hakkında birçok teori ortaya atılıyordu ancak sızan görüntülerle yapılan tahminler de son buldu. Öncelikle bunun bir sızıntı olduğunu tekrardan belirtmekte fayda var. Gerçeği yansıtmayabilir veya sahte olabilir.

Yeni iPad Pro’nun tasarımı sızdırıldı!

Steve Hemmerstroffer’in paylaştığı görseller, iddiaya göre yeni iPad Pro’ya ait görüntüler. Ürüne ilk bakışı attığımızda oldukça ince çerçevelere sahip olduğunu görmekteyiz. Yeni iPad’de cihazın kenarlarının oluklu olduğu görülüyor.

Kulaklık girişi bulunmayan cihazda Lightning portunun iki tarafında da hoparlör olduğu kesinleşmiş oldu bu görüntüler ile beraber. Smart Connector, cihazın arkasında, Lightning portunun hemen üzerinde konumlandırılmış. Kamera ise cihazın sağ arka üstünde.