​İspanya’da Yaşamak için Yepyeni Bir Fırsat Kapısı

İspanya’da Yaşamak

İspanya’da Yaşamak için Yepyeni Bir Fırsat Kapısı

Avrupa’da yeni bir yaşama hayatına başlamak isteyenler, Avrupa ülkelerinden oturma iznine büyük ilgi gösteriyor. 

Avrupa’nın birçok ülkesinde oturum izni, Avrupa Birliği vatandaşlığına giden yolda önemli bir kilometre taşı olarak karşımıza çıkıyor. İspanya hükümeti yatırımcı, serbest meslek sahibi, sanatçı, bilim adamı veya nitelikli işgücü olarak İspanya’da kendi geçimini sağlarken, ülke ekonomisine ve gelişimine katkısı olacağına inandığı kişilere Avrupa Birliği sınırları içinde geçerli çalışma, yaşama ve oturum izni veriyor.

Avrupa’da en popular yöntem olan ev satın alma işlemi sayesinde, evi satın alan kişi ve ailesi oturum, çalışma vizesine hak kazanıyor. “Golden Visa”yani “Altın Vize” denilen bu vize türü ile Avrupa’da ev satın alarak bu ayrıcalıklardan faydalanmak isteyenlere yepyeni bir danışmanlık firması olan BA Danışmanlık, uluslararası tecrübesiyle İspanya’da yasamak isteyen Türk vatandaşlarına hizmet veriyor.

İspanya’da kurulan ve sadece Türkiye’ye hizmet veren tek şirket olarak fark yaratan “BA Danışmanlık” ın kurucusu İspanya yurtdışı yatırım ve gayrimenkul danışmanı Burak Arman, turizm sektöründe edindiği 18 yıllık tecrübesine ve hizmetlerine her geçen gün bir yenisini daha ekliyor.

Başka bir ülkede calışmak veya oturma izni almak isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artarken, bu alandaki çalışma ve hizmetleri artırarak İspanya’da Türk vatandaşlarına oturum izni almalarını sağlayan Burak Arman,www.ispanyadayasam.com” resmi web sitesi üzerinden 2012 yılından beri yaşadığı İspanya’da edindiği tecrübeleri Türkiye’ye aktarıyor.