14 Şubat İçin Çiftlere Özel Program

Divan İstanbul Otelleri 14 Şubat İçin Çiftlere Özel Programlar Hazırladı

İstanbul’un farklı lokasyonlarında hizmet veren Divan İstanbul, Divan İstanbul City ve Divan Suites İstanbul G-Plus otelleri, romantik bir Sevgililer Günü için çiftlere özel programlar hazırladı.

Divan Grubu’nun Divan İstanbul, Divan İstanbul City ve Divan Suites İstanbul G-Plus otelleri, Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan menü ve konaklama seçenekleriyle misafirlerini büyülü bir gün deneyimlemeye davet ediyor.

Divan İstanbul’da Sevginizi Keman Melodileriyle Yansıtın

Divan Grubu’nun amiral gemisi niteliğindeki Divan İstanbul, Sevgililer Günü’nde misafirlerine ister konaklamalı ister konaklamasız paketler sunuyor. Divan İstanbul’da romantizmin simgesi kemanın eşlik ettiği akşam yemeğinde çiftleri hafızalardan silinmeyecek anlar bekliyor. Divan Lokanta’daki set menünün yanı sıra bu özel geceyi dilediği yerde kutlamak isteyenler için catering hizmeti de sunuluyor. Terrace Suite’te ise keman eşliğinde romantik akşam yemeği ve kahvaltının dahil olduğu konaklama paketi KDV dahil 2020 Euro’dan sunuluyor. Divan İstanbul ayrıca Sevgililer Günü’nde piyano eşliğinde Red Aperitivo gecesini de çiftlere özel olarak organize ediyor.

Divan İstanbul City’den Çiftlere Özel Paketler

İstanbul’un en merkezi bölgesinde yer alan Divan İstanbul City, romantik buluşmalara ev sahipliği yapıyor. Divan şeflerinin hazırladığı 2 kişilik atıştırmalık lezzetler ile yerli içki 300 TL iken 2 kişilik akşam yemeği ve yerli içki 520 TL. Sevgililer Günü’nü Divan İstanbul City’de kutlamak isteyen çiftler için standard odada konaklama 740 TL’den şatışa sunuluyor. 2 kişilik akşam yemeğinin eşlik ettiği konaklama paketi ise 1090 TL’den başlıyor.

Divan Suites İstanbul G-Plus’ta Aşk Bir Başka

Şehrin dinamizmini yansıtan Divan Suites İstanbul G-Plus, Sevgililer Günü’ne özel konaklamalı ve konaklamasız olmak üzere farklı paketler sunuyor. Limitsiz yerli içeceğin DJ performansı eşliğinde servis edildiği gala yemeği kişi başı 239 TL’den, kahvaltı dahil iki kişilik konaklama ve gala yemeğini içeren paket ise 799 TL’den sunuluyor.