2019’u Gurme Lezzetlerle Karşılayın

2019’u Gurme Lezzetlerle Karşılayın

Lezzetiyle ve hizmetiyle misafirlerini özel hissettiren Divan Restoranları, yılbaşında Giancarlo Gattordo’nun özenle hazırladığı menüyle misafirleri bekliyor. Brasserie Bebek, Divan Brasserie Kalamış, Divan Brasserie Beyoğlu ve Divan Pub Erenköy’de sunulacak gurme menünün taçlandıracağı yılbaşı özel programında müzik dolu bir eğlence Divan misafirlerini bekliyor.

Yeni seneyi keyifli karşılamak isteyenler; Divan Brasserie Beyoğlu’nda DJ ve canlı performanslarla servis edilen lezzetli yeni yıl menüsü fiyatı 350 TL, Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Kalamış ve Divan Pub Erenköy’de özel lezzetlerin olduğu yeni yıl menüsü fiyatı ise 320 TL.

Stracciatella Peyniri ve Siyah Trüf Yağı ile sunulan Izgara kuşkonmazla lezzetli bir karşılama sunan yeni yıl gurme menüsünde, wakame salatası ve kırmızı tobiko havyarıyla mikro çiçek karışımı ve avocado aioliyle yapılan sarı yüzgeçli orkinos tartarla başlangıç sunuluyor. Ara sıcak ise kızarmış parmesan çıtırı, fırınlanmış fındık ve taze kekik ile harmanlanan porçini mantarı çorbasının bulunduğu menüde 2 ayrı ana yemek seçeneği sunuluyor.

Beyaz veya kırmızı et olarak hazırlanan ana yemekte; tarçınlı bal kabağı ezmesi, brüksel lahanası ve tatlı bezelye püresi eşliğinde sunulan ağır ateşte pişmiş dana yanağı, ördek ve kuzu küşleme üçlüsü veya ızgara soğan, ızgara tatlı mısır ile sunulan mercan balığı bulunuyor. Tütsülenmiş fıstıklı dondurma ve kahve jölesiyle lezzetlendirilen çikolatalı kırmızı kadife kekiyle geceye tatlı bir son yapan menü, yeni seneyi karşılarken gurme lezzetleri tatmak isteyenler için geniş bir yelpaze sunuyor.