5. Mutlu İnsan Zihin Ruh ve Beden Festivali- 8 Mart Cuma Günü Başlıyor

Zihin Ruh Beden Festivali bu yıl “Mutlu Kadın, Mutlu Çocuk, Mutlu Dünya” diyerek 8 Mart Cuma günü kapılarını açıyor

İnsan nasıl mutlu olur? Mutluluğun kaynağını bulmak mümkün mü? Herkes mutlu olabilir mi? Mutluluk en çok ne zaman lazımdır? Mutluluk bir bilim midir, öğrenilir mi? Bu soruların ve daha fazlasının cevabı anneler, babalar, çocuklar, çalışanlar, yöneticiler, evliler, bekarlar ve herkes için 5. Mutlu İnsan Zihin Ruh ve Beden Festivali’nde….

Dünya Kadınlar Günü kapsamında “Mutlu Kadın, Mutlu Çocuk, Mutlu Dünya” temasıyla düzenlenecek festival, 8 Mart 2019 Cuma günü, Ahu Özyurt moderatörlüğünde nöropsikolog Prof. Dr. Öget Öktem Tanör, Dr. Özlem Cankurtaran, fotoğraf sanatçısı Bennu Gerede, dünya serbest dalış şampiyonu Şahika Ercümen ve Ayşegül Dinçkök’ün katılacağı “Mutlu Kadın, Mutlu Dünya” isimli panel ile açılacak.

Festival yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için de özel etkinliklerin olacağı bir programla bilim, sanat, spor, kişisel ve ruhsal gelişim dünyasının önemli isimlerini bir araya getirecek. Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Prof.Dr.Mehmet Zihni Sungur, Prof. Dr. Uğur Batı, Uzm.Dr. Ender Saraç,Dr. Ümit Aktaş, Dr. Kenan Eren, Dr. Timur Yılmaz, Taylan Kümeli, Kalust Şalcıoğlu, Altan Gördüm, Şebnem Özinal, Dolunay Soysert, Murat Aygen, Nazlı Çevik Azazi, Gülşah Elikbank başta olmak üzere psikolojiden, beslenmeye, ve nörobilimden bedensel iyi oluşa kadar uzanan döngüde alanında uzman 60’tan fazla eğitmen ziyaretçilerle buluşacak.