Lacivert’ten Ekim Ayına Özel Lüfer Ve Kırmızı Bacak Otu Lezzeti

lacivert

Eşsiz manzarası ve lezzetleriyle misafirlerine her zaman “en iyiyi” sunan Lacivert, Ekim ayı boyunca tadına doyum olmayan Lüfer ve Kırmızı bacak otunu özel pişirme teknikleriyle sunuyor.  

Boğaza hakim konumu ve kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul’un en seçkin restoranlarından biri olan Lacivert, misafirlerine çok özel tatlar sunmaya devam ediyor. Lacivert, mevsiminde taze ürünlerle hazırladığı lezzetleri büyük bir titizlikle sunuyor.

Lacivert’in Executive Şef’i Hüseyin Ceylan ve ekibi, Ekim ayının en lezzetli balığı olan Lüfer’i en uygun pişirme yöntemi olan ızgarada pişirerek hazırlıyor. Misafirlerle birebir ilgilenerek onların damak tadına göre tercih ettikleri pişirme tekniklerini özel olarak uygulayan Ceylan, kişiye özel tatlar sunuyor.

Lacivert’in menüsü dışında Ekim ayı boyunca misafirlerine özel olarak sunacağı bir diğer özel lezzet ise; Kırmızı bacak otu. Çoğunlukla Karadeniz Ereğlisi’nde yetişen Kırmızı bacak otu, kavrulmuş soğan ile lezzetlendirilip yoğurt eşliğinde servis ediliyor. Yemeklere ayrı bir lezzet katan Kırmızı bacak otu, Ekim ayı boyunca misafirlerin tabaklarını süslüyor.

Boğazın en nadide noktasındaki konumu ve kaliteli hizmet anlayışı ile Lacivert, mevsimin taze lezzetlerini en özel şekilde hazırlayarak sunmaya devam ediyor.

Misafirler mekâna Rumelihisarı’ndan hareket eden Lacivert’in teknesi ile ücretsiz olarak İstanbul trafiğine takılmadan 4 dakikalık bir yolculuk ile ulaşabilirler.

Rezervasyon için Tel: 0216 413 37 53 -0216 413 42 24

www.lacivertrestaurant.com