90’lar Fest: Burak Kut, Tayfun, DJ Hakan Küfündür

90'lar Fest: Burak Kut, Tayfun, DJ Hakan Küfündür

90’ların en başarılı pop şarkıcılarıyla 90’lar Festivali, Burak Kut, Tayfun ve Dj Hakan Küfündür’lü kadrosu ile Dorock XL sahnesinde!

Burak Kut  ve Tayfun gibi 90 ların en eğlenceli müzisyenlerinin sahne alacağı festivalde DJ Hakan Kufundur de 90lar ın unutulmaz hitleriyle dinleyicilerine unutulmaz bir gece yaşatacak.

Burak Kut 
90’ların ‘Bebeto’ lakaplı şarkıcısı Burak Kut, Benimle Oynama, Heyecanlıyım, Yaşandı Bitti Saygısızca ve diğer hit şarkılarıyla geceye damgasını vuracak!

Tayfun Duygulu
90’ların en renkli simalarından biri olan Tayfun, bu çok özel 90’lar partisinde elinde saksafonuyla sahnede olacak ve “Hadi Yine İyisin”, “Seninle Ölürüm” ile söz ve müziği kendisine ait olan Kerim Tekin’in seslendirdiği “Kar Beyaz” gibi efsanevi şarkıları canlı olarak seslendirecek!

Dj Hakan Küfündür 
Çelik’le birlikte yaptığı Cici Kız şarkısı sonrası, bu yılda Cem Karaca’nın Resimdeki Gözyaşları şarkısına yaptığı düzenleme ile dikkatleri üzerine çeken Hakan Küfündür, şarkıcı ve gruplarla  birlikte sahnede yerini alıyor ve tadına doyulmaz bir müzik ziyafeti sizi bekliyor.