2021’de Görevimiz Âşık Olmak

Seçkin İlbuğa’nın ilk kitabı Aşkın Şifreleri, Müptela Yayınları’ndan çıktı ve kitabın satıldığı her yerde, okuyucusunu bekliyor. Çocukluğundan bu yana gökyüzünü dinleyen Seçkin İlbuğa; astrolog, astroloji eğitmeni ve danışmanı.

Aşkın Şifreleri 2021 yılı ile başlayan yeni çağ düzeninde, yaşayacağımız aşk evriminden yola çıkarak, tüm insanlığa aşkı yeniden hatırlatıyor, aşkı nasıl yaratacağımızın ipuçlarını veriyor. Kitabı okuyan herkes kendine özel şifreleri rahatlıkla çözebilecek.

Kitap bize “kendimizi aşka layık görecek cesarette olup olmadığımızı” soruyor. Evet, cesaret! Çünkü görev layık olan insanlara verilir. 2021’de görevimiz aşkı yaşamak! Evet yanlış okumadınız, aşık olmak artık insan olmakla eşdeğer. Kolay mı, pek sayılmaz. Mümkün mü, kesinlikle Evet! Lütfen size verilen aşkı yaşama görevini reddetmeyin…

Aşkın Şifreleri, sadece 2021 astroloji bilgilerini değil, Ay ve Venüs’ün burcuna göre tüm zamanların şifrelerini de barındırıyor. Aşkın Şifreleri, astrolojik değerlendirmelerin yanı sıra ısrarla yeni medeniyet, yeni düzen çerçevesinde, insanın her alanda yeni bir bilince geçmesinin zorunlu olduğunu anlatıyor.