Açık Havada Popcorn Kokusu Var

açık hava sinema

Sultan Park’ta, popcorn ve içeceğiniz eşliğinde açık hava sinema keyfi sizleri bekliyor.

Birbirinden güzel yerli ve yabancı filmler yaz boyunca Swissotel’in 1000’den fazla dev ağacı içinde barındıran muhteşem korusunda, Sultan Park’ta gösterimde olacak! 

The Nice Guys / 10 Eylül 2018

10 Eylül Pazartesi akşamı Sultan Park;  Shane Black’in senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği, başrollerini Russel Crowe ve Ryan Gosling’in paylaştığı, iki dedektifin bir sinema yıldızının intiharını araştırdığı The Nice Guys filmine ev sahipliği yapacak.

Arrival / 17 Eylül 2018

17 Eylül Pazartesi akşamı Arrival Sultan Park’ın perdesindeki yerini alacak. Filmin yönetmen koltuğunda Sicario’nun yönetmeni Denis Villeneuve, başrollerinde ise Superman’in sevgilisi Louis Lane rolünde boy gösteren Amy Adams ve Marvel’ın Hawkeye’ı Jeremy Renner’ı yer alıyor.  Film ordu bilimcisi Dr. Louise Banks’in hikayesini konu alırken, şaşırtıcı anları ve görüntüleri sebebiyle de filmseverler tarafından bir sanat eseri olarak nitelendiriliyor.

American Hustle / 24 Eylül 2018

27 Eylül Pazartesi akşamı; Sultan Park’ta izleyicileri gerçek bir hikayeden uyarlanan ve 1970’li yıllarda geçen American Hustle filmi bekliyor. Yönetmenliğini  David O. Russell’ın üstlendiği filmin başrollerinde “The Fighter” filmiyle En İyi Oyuncu Oscar’nın sahibi olan Christian Bale ve yine aynı filmden Amy Adams,  Russel’ın yönettiği bir diğer film olan “Umut Işığım” da birlikte oynayan Bradley Cooper ve Jennifer Lawrence, ve ustaların ustası olarak adlandırılan Robert DeNiro yer alıyor.  Filmin konusu ise Düzenbaz Irving Rosenfeld ve ortağı Sydney Prosser genç ve yetenekli bir FBI Ajanı olan Richie DiMaso tarafından yakalanır. Hüküm giymemelerinin ise tek bir yolu vardır: FBI için çalışmak…

10PztEyl
The Nice Guys
Swissotel The Bosphorus
17PztEyl
Arrival
Swissotel The Bosphorus
24PztEyl
American Hustle
Swissotel The Bosphorus