Akşam Barı Konseptiyle Biber Bar

biber bar

“Akşam barı” konseptini en iyi gerçekleştiren Biber Bar Nişantaşı, iş dünyasından birçok kişiyi ağırlamaya devam ediyor.

En özel organizasyonlara ev sahipliği yapan Biber Bar Nişantaşı iş dünyasının gözdesi olan “Akşam barı” kültürünü devam ettiriyor.

Keyifli akşamlara Biber Bar’da start verin

Biber Bar, bar olarak ön plana çıksa da geniş bir finger food menüsü var. Çeşitli yörelerden peynirlerle bezenmiş peynir tabağı ve şarküteri tabağı aperatiflerin yanında tercih edilen tabaklar olmakla beraber, ana yemek olarak da birbirinden lezzetli seçenekler misafirlerin damağında bir şölenine dönüşüyor.

Biber Bar’da, mekana özel kokteyller de hazırlanıyor.

Dekorasyonda “Akşam barı” konseptiyle uyumlu ve iddialı çizgiler

Biber Bar, bölgenin dokusuna uygun dekorasyonuyla da gözlere hitap ediyor ve içeride adeta büyülü bir atmosfer yaratıyor.

İş çıkışı hem stres atmak hem de sosyalleşmek için ideal bir mekan

Biber Bar, hafta içi her akşam saat 16:00 itibariyle misafirlerini ağırlamaya başlıyor. İş çıkışında stres atmak ve sosyalleşebilmek için en doğru “Akşam Barı” adresi olan Biber Bar’da mesai saatleri bitiminde hareketli saatler başlıyor. Saat 22:00 sonrası dancing bar konseptiyle de iyi müzik eşliğinde dans edip akşamın tadını çıkarmak isteyen misafirler için de farklı bir alternatif sunuyor.