Anadolu’dan Gelen Lezzetlerden Oluşturulmuş Kahvaltı Menüsü

BigChefs

BigChefs’te Hafta İçi Her Sabah Anadolu’dan Gelen Lezzetlerden Oluşturulmuş Kahvaltı Menüsü

BigChefs, çalışan misafirlerine hafta içi kendilerini evlerinde gibi hissettirecek, Anadolu lezzetlerinden seçkilerle özenle hazırladığı kahvaltı menüsünü ile güne güzel bir başlangıç yapmak isteyen herkesin beğenisine sunuyor.

Sıcak buluşmalara ve lezzetli tatlara ev sahipliği yapan BigChefs, hafta içi sabah saatlerinde iş yoğunluğundan kahvaltıyı göz ardı eden çalışan misafirlerini kahvaltı ile buluşturuyor.

Kahvaltı menüsünün içinde Anadolu’dan gelen lezzetler bir araya getirilerek doğal ve çeşitli bölgesel mutfakların lezzetlerinin hazırlanmasına özen gösteren BigChefs, Trakya’dan Patlıcanlı Köy Ezmesi, Bolu’nun sıcak tam buğday ekmeğini, Ezine’nin peynirini ve Antakya’nın yeşil Gemlik’in siyah zeytinini mis kokan Karadeniz çayı ve kahvaltıların baş tacı yumurtayı bir araya getiriyor.

Kahvaltının yanında vazgeçilmez tatlı lezzetlerinden olan reçelleri de menüsüne dahil etmeden geçmeyen BigChefs, Sapanca’dan özel olarak gelen ve mevsiminde hazırlanmış ayva reçelini de misafirlerine sunarak çeşitli ve hafif tat bileşenleriyle hazırlanmış keyifli bir kahvaltıya davet ediyor.

Zengin kahvaltı menüsünün fiyatını 19,50 TL olarak belirleyen BigChefs, kaliteli hizmet anlayışıyla çalışan misafirlerine güne güzel başlamak üzere enfes lezzetler sunuyor.

BigChefs Hakkında:

Ankara’nın yiyecek içecek kültürüne farklı markalar ve mekânlar kazandıran Gamze Cizreli tarafından 2007 senesinde kurulan BigChefs, kurulduğu yıldan bu yana misafir memnuniyetini merkeze koyarak kısa sürede Türkiye’nin önde gelen restoran zinciri markası haline gelmiştir. 2009 yılında gerçekleşen Saruhan Tan ortaklığı ile 2011 – 2013 yılları arasında %350 büyüme gösteren BigChefs, 2014 yılında Dubai’ye açılarak yurtdışı yatırımlarına start vermiştir. Bugün 50 şubesi bulunan restoran zinciri, yatırımcıları arasında EBRD (Avrupa Kalkınma ve İmar Bankası), IFC (Uluslararası Finans Kurumu, Dünya Bankası Üyesi), EIF (Avrupa Yatırım Fonu), DEG (Alman Yatırım ve Kalkınma Bankası) gibi uluslararası saygın kurumları barındıran bir özel sermaye fonu olan Taxim Capital’den sağladığı %40 fon desteği ile yurtiçi ve yurtdışı yatırımlarını ve girişimlerini büyütmeye devam etmektedir.