Anne Eli Değmiş Çiçek Atölyesi

Bahçe Yapım Atölyesi

Her yıl mayıs ayının ikinci haftası pazar günü olarak kutlanan Anneler Günü, 12 ve 13 Mayıs tarihlerinde Capacity’de Minyatür Bahçe Yapım Atölyesi ile anneleri ağırlayacak.

12-13 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek atölye çalışmasında anneler; ağaç kütüğünün içerisine yerleştirecekleri canlı bitkilerle dekoratif süsler elde edecek. Bu atölye ile birlikte dilediğiniz bitkileri ekip, son derece şık ve ev dekorasyonunda fark yaratacak süs objeleri tasarlayabilirsiniz.

Yaz günlerinin gelmesiyle ruhunuzu ferahlatacak ve sizleri bitkiler ile bir araya getirecek Anneler Günü’ne özel düzenlenen Minyatür Bahçe Yapım Atölyesi ’ne katılım için yapmanız gereken, www.capacity.com.tr/hediyeler adresinden ücretsiz olarak kayıt yaptırmak.

Geleceğe yön veren, geleceği yetiştiren ve her şeyin en güzeline layık olan annelerin, Anneler Günü’nü kutlamak için 12 Mayıs Cumartesi ve 13 Mayıs Pazar günü saat 14.00 ile 18.00 arasında Capacity Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne B1 katı havuz alanında gerçekleşecek Minyatür Bahçe Yapım Atölyesi ’ne davetlisiniz!