Antalya Sizi Dünya Lezzetleri İle Buluşmaya Davet Ediyor

meze festivali

DÜNYACA ÜNLÜ MEZELERİ TATMAK İÇİN DÜNYA TURUNA ÇIKMAYI BEKLEMEYİN

ANTALYA SİZİ DÜNYA LEZZETLERİ İLE BULUŞMAYA DAVET EDİYOR

3 kıtadan en özel şeflerin unutulmayacak tatlara imza atacakları 2. Uluslararası Meze Festivali ’ne sayılı günler kaldı.

12-13 Ekim tarihleri arasında Antalya Akra’da gerçekleşecek 2. Uluslararası Meze Festivalinde dünya mutfaklarının en beğenilen mezelerine, Türk Mutfağının en ünlü mezeleri eşlik edecek.

Türk şefler Hazer Amani, Emre Çapa, Umut Karakuş, Doğa Çitçi, Erhan Görücüoğlu ve Volkan Bekit, dünyaca ünlü meze şefleri İspanya’dan Ruben Arnanz, Lübnan’dan Joe Barsa, Suriye’den Mohammad Orfali, Girona’dan Pere Planaguma ile Prin Polsuk ve Mısır’dan Mustafa Seif gibi master şefler, 13 Ekimde festival alanında katılımcılara unutulmaz mezeler sunacak.

İştah kabartıcı en sevilen yerli ve yabancı meze çeşitlerini tadarak, gastronominin bu özel kategorisini tüm detaylarıyla öğrenmeye hazırsanız, sizi festivaldeki yerinizi almaya davet ediyoruz.

-12 Ekimde ücretsiz Meze Yapım Atölyesinde şeflerle buluşacak olan katılımcılar, eğlenceli sunumlar eşliğinde meze yapımlarını öğrenecekler.

-13 Ekim Cumartesi 18.00’da Akra’da kapılarını açacak olan festivalin biletleri kişi başı 160 TL fiyatla satışa sunuldu. Sınırsız meze tadımları ve sınırsız yerli içecek imkânı sunan 2. Uluslararası Meze Festivali için biletler Biletix’de.