Aşk Dolu Bir Sevgililer Günü Kutlaması İçin Shangri-La Bosphorus

İlhamını Asya’nın misafirperverliğinden alan geleneksel Türk servisini, ihtişamlı boğaz manzarası ve sıcak atmosferi eşliğinde, misafirlerine eşsiz deneyimler ile yaşatan Shangri-La Bosphorus, Istanbul Sevgililer Günü’nde sizlere özel birbirinden romantik programlar sunuyor. Aşkla hazırlanmış lezzetler, Asya’nın geleneksel iyileştirici felsefesi ile harmanlanan bakım ritüelleri ve benzersiz bir konaklama deneyimi ile Sevgililer Günü, bu yıl adeta rüya gibi geçecek!

Boğazın Kıyısında Asya Misafirperverliği

Shangri-La Bosphorus, Istanbul Sevgililer Günü’nü küçük bir kaçamağa dönüştürmek, başbaşa romantik yemeğin tadını çıkarmak ve ertesi güne muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde uyanmak isteyen çiftleri romantik bir konaklama paketi ile ağırlıyor. Boğaz’ın kıyısında konumlanmış odaları, Asyalı misafirperverliği, odalarının huzur ve rahatlama sağlayan mimari atmosferi ile lüksün ve zarafetin aynı anda yaşandığı Shangri-La Bosphorus, Istanbul’da Sevgililer Günü konaklama paketi 390Euro+KDV’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Romantik Sevgililer Günü Yemeği

Keyifli atmosferi ve özel Sevgililer Günü menüsü ile IST TOO, sadece romantizmi değil lezzeti de en üst seviyede yaşamak isteyen çiftleri ağırlıyor. 14 Şubat’ta servis edilecek menüde buzda istiridyeden marine ıstakoza, aşkın tutkusunu anlatan passion fruit sorbeden sevgililer günü sürpriz tatlısına kadar eşsiz lezzetler yer alıyor.

Aşk dolu bu Sevgililer Günü Yemeği’nin fiyatı KDV dahil 880 TL.