Aşkınızı argos in Cappadocia’da Tazeleyin

Argos Cappadocia

argos in Cappadocia, Sevgililer Günü’nde rüya gibi bir tatil hayal edenlere özel ayrıcalıklarla dolu bir paket hazırladı.

Kapadokya’nın büyülü dünyasında eşsiz bir deneyim vadeden argos in Cappadocia, Sevgililer Günü’nde romantizme doymak isteyen çiftleri ağırlayacak. Güvercinlik Vadisi ve  manzarasına hakim konumunda hafızalardan silinmeyecek bir tatile davet eden argos in Cappadocia, 13- 17 Şubat tarihleri arasında yapılacak 2 gecelik konaklamaları kapsayan özel bir paket hazırladı.

Büyülü bir masal ülkesini andıran Kapadokya’da bulunan argos in Cappadocia, özel oda süslemesinin dahil olduğu romantik detaylarla dolu pakete; öncesinde 2 kadeh köpüklü şarabın ikram edildiği SEKİ Restaurant’da dilediğiniz akşamda 2 kişilik bir akşam yemeği ve Bezirhane’de gerçekleşecek olan Sufle konserine giriş, 2 gün kahvaltı dahil. 13- 17 Şubat tarihleri arasında geçerli Sevgililer Günü’ne özel bu paket, oda seçeneklerine göre KDV dahil 485 €’dan başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Seyahat dünyasının önemli iki yayını; Gayot.com ve Conde Nast Johansens tarafından sırasıyla ‘Dünyanın En Güzel 10 Balayı Oteli’ ve ‘Dünyanın En Romantik Otelleri’ arasında gösterilen argos in Cappadocia’da Güvercinlik Vadisi ve Erciyes Dağı’nın görkemli manzarası, her sabah şafakla yükselen rengarenk balonlara fon yaratırken, gözlerinizi hiç unutamayacağınız bir rüyaya açacaksınız.

13- 17 Şubat tarihleri arasında geçerli olan Sevgililer Günü özel paketi ve uygunluk için argos in Cappadocia ile iletişime geçebilirsiniz.