Boğaz’ın Yeni İncisi: Azur

Azur Yeniköy, en lezzetli deniz mahsulleri ve mezeleri, özenli sunumu,
şık ambiyansı ve misafirlerinde müdavimlik yaratacak
benzersiz ruhuyla Yeniköy’e yepyeni bir soluk kazandırıyor.

Adını denizin maviliğinden alan ve denize dair ne varsa aynı çatı altında buluşturanAzur Yeniköy, modern ve şık ambiyansı, iştah kabartan yemek ve mezeleriyle Yeniköy’e yepyeni bir soluk getirdi. Klasikleşmiş lezzetlerin usta bir ekip tarafındanyeniden yorumlanmasıyla oluşturulan eşsiz menüsü ve konseptin dışında sunduğu deneyimleAZUR Yeniköy, deniz mahsulleri sevenlerin yeni göz bebeği olacağını şimdiden gösterdi.

AZUR Yeniköy gerek şık ve seçkin ambiyansı gerek dekoru gerekse müzikleriyle en keyifli yemeklerin adresi olmaya aday… Sevdiklerinizle bir araya gelmek için tercih edebileceğiniz AZUR, aynı zamanda iş yemekleri ve kutlamalar için de seçkin bir ortam sunan yeni nesil deniz mahsulleri restoranı olarak hizmet veriyor.

Denize ait lezzetler Azur Yeniköy’de yeniden yorumlanıyor

Deneyimli ŞefKahraman Altınkaya’nın yönetiminde tecrübeli ve dinamik bir kadro tarafından hazırlanan menüde, klasikleşmiş lezzetler ve dünya mutfağından tatların yanı sıra kabuklular,böcekler,omongravlax, karides pate, turna tarama, akya pastırma, midye füme ve iskorpit cevichegibi AZUR Yeniköy’eözgü lezzetler de ilgi çekiyor.Masaya oturduğunuz anda sizi karşılayan enfes lezzetler,soğuk sunum ıstakoz, avokadolu ceviz ezme, bademli zaho, sebzeli baharatlı çerkez mezesi, körpe kalamar ve kaşık paellaiştah kabartırken, ana yemekler arasında yer alan lüfer ızgara, Bodrum dil tava ya da ızgara da mekanın favori lezzetleri arasında konumlanıyor.

Ayrıcalıklı dokunuşları ve sıra dışı sunumlarıyla, deniz mahsulü birçok lezzete kendine özgü yorumlar katan AZUR Yeniköy, zengin şarap kavı ve menüsündeki özel kokteylleriyle de öne çıkıyor.