Burn Sonance Festival

burn-sonance-festival

Burn Sonance Festival 14 Ekim’de Eskişehir’de ünlü DJ’leri ağırlayacak!

Caz ve Minimal House’un Belçikalı ünlü ikilisi Stavroz ve Avrupa elektronik müzik sahnesinin en hızlı yükselen isimlerinden DJ Thylacine gibi isimlerin de aralarında yer aldığı ünlü DJ’ler 14 Ekim’de Eskişehir’de müzikseverlere unutulmaz bir festival yaşatacak!

BURN Enerji İçeceği ana sponsorluğunda Kite ekibi tarafından düzenlenen elektronik müzik festivali, Burn Sonance ; dünyaca ünlü sanatçıları müzikseverlerle bir araya getirerek Eskişehir’e unutulmaz bir festival deneyimi yaşatacak!

Benzersiz atmosferi ve doğasıyla Eskişehir’in en sevilen mekanlarından biri olan Kozlu Bahçe, Burn Sonance Festival’in hizmet ve eğlence sektöründeki geçmiş birikimini aynı çatı altında birleştirerek Eskişehirlilere unutulmaz bir gün yaşatmaya hazırlanıyor. Şehrin gürültüsünden uzak Akdeniz’deki bir tatil ortamının sıcak atmosferinde hissedebileceğiniz Burn Sonance Festival Eskişehir’de bir yandan elektronik müziğin alanındaki en tecrübeli isimlerini dinlerken bir yandan da doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

BURN Enerji İçeceği ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan festivalde Belçikalı ünlü DJ ikili Stavroz, Thylacine Live, Kaan Düzarat, Deniz Kabu, Kozmonot Osman ve DSKNNCT gibi isimler DJ kabinine geçecek.

Balkan ezgilerinden etkilenen Belçikalı ünlü DJ ikili Stavroz, benzer müzik tatlarını paylaşan ses mühendisleri Ijsbrand ve Gert tarafından kuruldu. Her ne kadar caz ve burlesque’den yola çıkarak minimal ve caz-house arasında kendilerine yer edinmiş gibi gözükseler de elektronik müzik dışında sesleri birleştiren Stavroz’u tek bir müzik türüne indirgemek yanlış olur. Dünyanın farklı noktalarında hayranlarıyla dans pistlerinde buluşan grubun Burn Sonance Festival’deki performansını kaçırmayın.

Festivalde ayrıca DJ Thylacine sahne alacak. Birçok grupla saksafoncu olarak çalıştıktan sonra 2012 yılında kendini sahne ışıklarının altında bulan Thylacine, Avrupa elektronik sahnesine en hızlı yükselen isimlerinden biri. Vitalic, Stromae gibi isimlerin açılışını yapmasıyla dikkatleri üstüne çeken Thylacine; konserlerine dans ve çarpıcı görsel gösteriler ekleyerek sahnede devleşiyor.

Eskişehir’in en büyük elektronik müzik festivali olan Burn Sonance Festival’ı kaçırmayın!

Kapı açılış: 12:00

Biletler: 40TL biletino.com