Captain Marvel Ortalığı Yıkacak!

captain marvel

Filmde Captain Marvel’ı canlandıracak olan Brie Larson, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile ortalığı karıştırdı.

Avengers 4 filmine dahil olacak olan Captain Marvel hakkında oldukça heyecanlandıran bir detay paylaşıldı. Filmde Captain Marvel’ı canlandıracak olan Brie Larson, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Entertainment Weekly dergisine “Bugün interneti yıkalım mı?” açıklamasında bulundu.

Bu Tweet’in üzerinden nefesler tutuldu ve ilk fragmanın paylaşılması adına hayranlar beklemeye başladı bile. Açıkçası CaptainMarvel’la alakalı neler olacağını bilmiyoruz ancak büyük ihtimalle Marvel, filmin ilk fragmanı yayınlayacaktır.

Captain Marvel bugün ortalığı yıkacak!

Daha öncesinde sızdırılan Avengers 4 bilgilerinin içinde filmde Hawkeye’ın olduğu ve onun yanında sızdırılan konsept görsellerinde CaptainMarvel’ın yer aldığı bir görsel ortaya çıkmıştı. Kree ırkına karşı savaşacak olan CaptainMarvel’ın filminde ayrıca Guardians of the Galaxy filminde karşımıza çıkan Ronan karakterini de göreceğiz.

Film, Carol’ın kozmik güçlerini kazanmış haliyle hikayeye başlayacak ve uzay ile dünya arasında kötülere karşı bir mücadele serüveni izleyeceğiz. Filmde Jude Law dışında birkaç tanıdık yüz daha olacak. Carol’a yardım etmek için Nick Fury ve genç Ajan Coulson orada olacak. Karakterleri yine Samuel L. Jackson ve Clark Gregg canlandırmakta.