Caz Müzik Severler Ocak Ayında Jazz Company’de Buluşuyor

????????????????????????????????????

Şehrin merkezi Taksim’de Elite World İstanbul bünyesinde yer alan Jazz Company, Ocak ayında da caz müzik severlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Ocak ayı boyunca birbirinden değerli müzisyenlerin sahne alacağı canlı caz gecelerinde, ilk performans 17 Ocak Cuma günü Çağlayan Kent eşliğinde başlıyor. Çağlayan Kent gece boyunca süperstar Ajda Pekkan’ın şarkılarını seslendirecek.

Piyanist, şarkıcı ve besteci Kubilay Kan, 24 Ocak Cuma akşamı sahne alacak. Kubilay Kan’a davulda Emir Özoğlu Ulusoy ve kontrbasta Yiğit Şen eşlik edecek. Bugüne kadar beyazperdede kullanılan en sevilen cazmüziklerinin seçkin örnekleriyle oluşturulan özel repertuar gecesi, birbirinden renkli sahne şovlarına ev sahipliği yaparak misafirlerine müzik ziyafeti yaşatacak.

Jazz Company’de 31 Ocak Cuma akşamı ise Türk caz müziğinin duayen ismi İlham Gencer sahne alacak. Birbirinden özel şarkılarıyla piyano eşliğinde coşku dolu bir performans sunmaya hazırlanan İlham Gencer unutulmaz anlar yaşatacak.

Misafirlerini caz dünyasında keyifli bir geceye davet eden Jazz Company, sunduğu müzik ziyafetinin yanı sıra yiyecek- içecek menüleriyle de damak tadınıza hitap ediyor.