Çikolatanın En Leziz Hali

Sürpriz tatlarla yılın her dönemine lezzet katan Wish More Hotel İstanbul, Ekim ayı boyunca Fransız mutfağından sıra dışı bir lezzet sunarak misafirlerini ağırlıyor. Bitter çikolata ve Nutella’nın mükemmel uyumunu yansıtan Bitter Çikolatalı ve Nutellalı Fondant, yumuşacık dokusu ve damakları şenlendiren lezzetiyle mutluluk tadında bir tatlı alternatifi sunuyor.

Türk ve dünya mutfaklarından sunduğu en gözde tatlarla lezzet tutkunlarının iştahını kabartan Wish More Hotel İstanbul, Ekim ayı menüsündeki Bitter Çikolatalı ve Nutellalı Fondant ile Fransız mutfağının incelikli tatlı zevkini sofralarına taşıyor.

Hem katı hem de akışkan olarak, çikolatanın en leziz iki halini harmanlayan bu eşsiz lezzet, yemek sonrasını unutulmaz kılmak ya da beş çayını tadına doyulmaz bir tatlıyla taçlandırmak isteyen misafirlerin gözdesi olacak.

Beş yıldızlı otelin maharetli şefleri tarafından özenle hazırlanan Bitter Çikolatalı ve Nutellalı Fondant, ağızda eriyen yumuşacık dokusu ve damakları şenlendiren lezzetiyle çikolatalı tatlı seven Wish More Hotel İstanbul misafirlerine mutluluk tadında bir seçenek sunuyor.

Sürpriz tatlarla yılın her dönemine lezzet katan Wish More Hotel İstanbul, bu sıra dışı lezzeti deneyimlemek isteyen misafirlerini, otelin asma katında yer alan konsept restoranında ağırlıyor.