Çocuğunuz İçin En İyi Seçim ‘Happy Family Club’

Happy Family Club, N. Sinem Balcı tarafından 2008 yılında kurulan oyun grupları ve çeşitli organizasyonlar ile her sene ihtiyaçlara yönelik yenilikler ekleyerek 10 yıldır İstanbul Kozyatağı bayar caddesinde hizmet veriyor.

Happy Family Club doğum günü partileri oyun grupları özel gün organizasyonları ve saatlik  çocuk bakımı gibi birçok aktiviteye profosyenel eğitimli kadrosuyla hizmet veriyor.

Oyun grupları çocukların resim, oyun, puzzle, tiyatro, drama, ingilizce, robotik kodlama, jimnastik, satranç, pedagog, müzik gibi kendi gelişim özelliklerine  göre hazırlanmış  proglamlarla ilk sosyalleşme  deneyimini  yaşayıp hoş vakit geçirebilecekleri özel saatlerdir.

Happy Family Club da  oyun gruplarımızda  branşlarına  göre çocuk gelişiminde  uzman üniversite  mezunu  eğitmenlerimiz  hizmet vermektedir.

Oyun gruplarımız  2-4 yaş arasında  olup haftaiçi  hergün belirli gün ve saatler arasındadır.

2-2.5 yaş  oyun gruplarımız  haftaiçi  pazartesi .Çarşamba  Cuma  günleri 11.00-13.00- 15.00-17:00 arasındadır.

3 yaş  ve üzeri oyun gruplarımız  haftaiçi  hergün  tam gün  ve yarım gün  seçenekli olup İngilizce .santranç  cimlastik  pedogog hizmeti  robotik kodlama  dersleri olup 10.30-16.30 arasındadır.

Özel gün organizasyonu  veya  çocuğunuzun  doğum günü partisi için  en ince ayrıntısına kadar unutulmaz  bir doğum günü  partisi vermeyi  planlıyorsanız  Happyfamilyclub  sizler için  güleryüzlü  leziz  ve profesyonel  ekibi  ile unutulmaz  bir  organizasyon düzenliyebilir