CONRAD İSTANBUL BOSPHORUS’TAN ANNELER GÜNÜ’NE ÖZEL SPA

Conrad İstanbul Bosphorus’un, Anneler Günü’ne özel olarak hazırladığı kampanya ile Conrad SPA Soul’da yüzde 40 indirim kazanın, Fransız “Charme D’Orient” ürünleri ile uygulanan masaj ve bakım uygulamalarının keyfini çıkarın.  

İstanbul 02 Mayıs 2017 – Conrad İstanbul Bosphorus, sizi Anneler Günü’ne özel fırsatları değerlendirmeye davet ediyor. Bu özel günde annenizin kalbini, eşsiz manzarası ile büyüleyen Manzara Restaurant’da brunch keyfi ile fethedebilir, brunch yapan misafirlerimize Anneler Günü’ne özel olarak sunduğumuz yüzde 40 SPA indiriminden faydalanabilirsiniz.

Fransız “Charme D’Orient” SPA ürünleriyle masaj ve bakıma çağdaş bir yaklaşım sunan Conrad SPA Soul’un hizmetleriyle şehir hayatının getirdiği stres ve yorgunluktan kurtulabilirsiniz. Ayrıca Conrad SPA Soul‘da kazandığınız indirimi Haziran ayı sonuna kadar dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Masaj ile stresten arın

Conrad SPA’nın klasikleşen masajlarından sıcak taş masajı, bedeninizin ihtiyacı olan rahatlamayı size sunuyor. Sıcak taş terapisi, tüm günün yorgunluğuyla gerilen kasların ihtiyaç duyduğu sirkülasyonu sağlarken metabolizmanızı da hızlandıran masaj 75 dakika sürüyor.

Conrad SPA Soul’un, şehir hayatının stresi ve yorgunluğunu üzerinden atmak isteyenlere sunduğu diğer seçenek olan stresten arındırıcı masaj ile ise sinir sisteminizi sakinleştirerek duygularınızı canlandırabilir ve 90 dakikalık bu masaj ile kendinizi bulutların üzerinde hissedebilirsiniz.