Denizli ‘de Deprem!

denizli

Denizli’nin Honaz ilçesinde 4.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi! 1 saat önce de Gümüşhane’de deprem meydana gelmişti. Deprem bölgesi Denizli Honaz’dan son dakika bilgileri gelmeye devam ediyor.

Denizli merkezde 4.5 büyüklüğünde deprem oldu. Kent sakinleri depremin epey şiddetli hissettiklerini söyledi. Denizli’de Honaz merkezli saat 14.37’de meydana gelen depremin 4,5 büyüklüğünde olduğu bildirildi. Yerin 10 kilometre derinliğinde meydana gelen ve yaklaşık 5-6 saniye süren depremde ilk bilgilere yaralanma, can kaybı ya da yıkım olmadığı öğrenildi. Denizli merkezde de hissedilen deprem kısa süreli korkuya sebep oldu.

DENİZLİ’DE DEPREM PANİK YARATTI!

Denizli’de Honaz ilçesi merkezli 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem, il merkezinde de hissedildi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü verilerine göre, saat 14.37’de, Honaz ilçesi merkezli olarak 4.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 10 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem, Denizli il merkezinde de hissedildi. Depremin can ve mal kaybına yol açmadığı öğrenildi.

Denizli’de meydana gelen 4,5 büyüklüğündeki deprem anı bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi. Görüntülerde avize ve abajurların sallandığı, iş yerindeki müşterilerin ise korktukları görülüyor.

Honaz merkezli saat 14.37’de yerin 10 kilometre derinliğinde 4.5 büyüklüğünde meydana gelen ve yaklaşık 5-6 saniye süren deprem kent merkezinde de hissedildi. İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre Honaz ve çevresinde herhangi bir yıkımın olmadığı, can kaybı ve yaralanmanın yaşanmadığı kaydedildi. Büyük panik ve korkuya neden olan deprem anı ise anbean kameralar tarafından kayıt altına alındı.