Divan’dan Leziz İftar Menüleri

iftar menüleri

Şehrin farklı lokasyonlarında birbirinden seçkin otelleri ve restoranlarıyla misafirlerine iftar için özel paketler hazırlayan Divan, Ramazan ayında sevdikleriyle keyifli bir iftar yemeği buluşmak isteyenlere lezzetli seçenekler sunuyor.

DivanGrubu’nun Divanİstanbul, DivanİstanbulAsia, DivanİstanbulCity, DivanSuitesİstanbul G-Plus otellerinin yanı sıra HalatbyDivan, DivanBrasserieKalamış, DivanBrasserieBebek, DivanBrasserieBeyoğlu, DivanPubErenköy ve DivanPubAtaşehir restoranları Ramazan ayına özel menüleriyle her damak zevkine uygun lezzetleri iftar sofralarına taşıyor.

Divan İstanbul’da Türk Sanat Müziği Eşliğinde İftar Yemeği

DivanGrubu’nun amiral gemisi Divanİstanbul’un içinde yer alan DivanPub canlı Türk Sanat Müziği eşliğinde iftar buluşmaları için misafirlerini bekliyor. Limitsiz meşrubatın dahil olduğu açık büfe olarak servis edilen iftar menüsü kişi başı 140 TL’ye sunulurken 10 kişi ve üzeri gruplara %10 indirim uygulanıyor.

Divan İstanbul City İle Şehrin Merkezinde İftar

İstanbul’un en merkezi ve en modern bölgesinde yer alan DivanİstanbulCity’de iftar, özel menülerle daha keyifli hale geliyor. Kişi başı 119 TL’den sunulan menü; çorba, ara sıcak, salata, ana yemek ve tatlıdan oluşuyor.

Divan Suites İstanbul G-Plus’ta Açık Büfe İftar

DivanSuitesİstanbul G-Plus, Ramazan ayı boyunca açık büfe lezzetleri misafirleriyle buluşturuyor. Kişi başı 110 TL’ye sunulan menüde Divan şefleri tarafından hazırlanan enfes tatlar servis ediliyor.

Divan İstanbul Asia’da Fasıl Eşliğinde İftar Yemeği

Anadolu yakasının gözde oteli DivanİstanbulAsia’da iftar menüleri açık büfe ve gruplara özel set menüler olarak sunuluyor. Canlı fasıl eşliğinde keyifli sofralar kuran DivanİstanbulAsia misafirlerini bekliyor.

İstanbul’da Divan Kalitesinde İftar Sofraları

DivanGrubu’nun İstanbul’un birçok noktasında yer alan restoranlarında Ramazan menüleri iftar sofralarına lezzet katıyor.

DivanPubAtaşehir’de iftariyelik, çorba, zeytinyağlı çeşitleri, ana yemek seçenekleri, börek çeşitleri, tatlı büfesi, limitsiz meşrubat, demir hindi şerbeti, çay ve kahveden oluşan iftar menüsü kişi başı 85 TL’den sunuluyor.

DivanBrasserieKalamış, DivanBrasserieBebek, DivanBrasserieBeyoğlu ve DivanPubErenköy’de Ramazan ayı süresince her gün yenilenen zengin set menüler misafirlerle buluşuyor. Kişi başı 95 TL’den sunulan set menü; iftariyelik, çorba, börek, zeytinyağlı, seçmeli ana yemek, seçmeli tatlı çeşitleri, limitsiz meşrubat, çay ve kahveden oluşuyor.

HalatbyDivan, Haliç’in eşsiz manzarasında Ramazan akşamlarının tadını çıkarmak isteyenler için özel menüler hazırladı. İster açık büfe ister set menüleri tercih edecek misafirleri için özel tatları bir araya getiren HalatbyDivan’da Ramazan ayı boyunca cumartesi günleri açık büfe olarak servis edilen iftar menüleri kişi başı 160 TL’ye, hafta içi ise set menüler 130 TL’ye sunuluyor.