Divan Pastaneleri Yepyeni Lezzetleriyle Şehre Dönüşü Kutluyor

Divan Pastaneleri, tatil dönüşü şehrin tadını çıkarmak isteyenleri yeni pralin çikolatalarıyla karşılıyor. Divan kalitesiyle yeniden yorumlanan el yapımı pralin çikolatalar, tüm Divan Pastaneleri’nde ve www.divanpastaneleri.com.tr’de yerini alıyor.

Uzun yıllardır misafirlerine lezzet şöleni yaşatan Divan Pastaneleri, birbirinden yetenekli şeflerin hazırladığı pralin çikolataları sevenlerinin beğenisine sunuyor. Şık tasarımlı kutuları ile dikkat çeken pralin çikolatalar, şehri özleyen tatlı severleri bekliyor.

Damakta yumuşak ve keskin bir lezzet bırakan bitter çikolatası ile şeker ilave edilmeden hazırlanan pralin çikolatalar yeni seçenekleriyle Divan Pastaneleri’nde yerini alıyor. Alışılagelmiş lezzetlerin dışında pralin lezzetine farklı bir yorum katan Ay Çekirdekli Pralin, Türk mutfağının vazgeçilmezlerinden Kuş Üzümlü Pralin ve klasikleşmiş bir lezzet Bademli Pralin’in yanı sıra kahve ve bademin muhteşem bitter çikolatayla buluşması ile hazırlanan Kahveli Bademli Pralin çikolata; Divan’ın enfes lezzetleri arasına eklenen tatlardan bazıları… Divan Pastaneleri, sonbaharın tadını şehirde doyasıya çıkarmak isteyenlere benzersiz lezzetlerini tüm Divan Pastaneleri’nden ve www.divanpastaneleri.com.tr aracılığıyla ulaşmak mümkün.