Doğal Yaşam Günleri Kanyon’da

Back to İstanbul, İyi Yaşam Günleri, Lokal İşler ve Kanyon’dan Lokal Markalar konseptleri ile birbirinden renkli markaları etkinlik alanında misafir eden Kanyon, doğal yaşam tutkunlarını heyecanlandıracak yeni konsepti “Doğal Yaşam Günleri” ile misafirlerini sürpriz markalar ile buluşturuyor!

Alışveriş deneyimine her zaman farklı bir yorum katarak, alışveriş kültürünü eğlenceli bir hale getiren Kanyon 16 – 30 Kasım tarihleri arasında doğal yaşam ürünlerini üreten, kullanan ve bu alandaki unutulmuş bilgileri yeniden yorumlayarak ürünlerine yansıtan markaları şehir hayatı ile bir araya getiriyor! Doğaya ve doğal olana dönmeye, kısacası üretmeye ve daha sağlıklı, mevsimsel beslenmeye önem veren herkes Doğal Yaşam Günlerinde buluşuyor!

Doğal Yaşam Günleri’nde organik ve doğal gıdalardan tekstil ürünlerine, alerji karşıtı ürünlerden glutensiz gıdalara kadar doğal yaşama dair pek çok farklı marka, ürünlerini Kanyon misafirleriyle buluşturacak. Doğal Bir Hayata Adanmış Bir Hayat sloganıyla yola çıkan Datça Murat Çiftliği, doğanın kucağında arıların ellerinde oluşan bal ve arı ürünleri ile Engür Bal, organik yöntemlerle ürettiği sirkeleri ile sofraları lezzetlendiriyor.

Sazlıca Sirke, lezzetli tropik meyve sebzeleri ile Akdeniz Bahçesi, Anadolu kadınlarının el emeği vazgeçilmez lezzetleri ile Mayafarm, gerçek himalaya tuzu ile Himalaya Tuz Lambası, sağlıklı atıştırmalıkları ile gözlerimizden kalpler çıkartan Mash Love, Kendi özel bahçelerinde yetiştirdikleri hasat ile zeytinyağını en saf haliyle sunan Asiltane, çayın mutlulukla bir ilgisi olduğunun kanıtı Lazika, doğal içerikli saç bakım ürünleriyle Trio Kuaför, süper tahıllar, glütensiz unlar, süper tozlar, ham, çiğ ve vegan atıştırmalıklar ile Wefood, rafine şeker içermeyor.

Gerçek malzemelerden üretilen lokumlarıyla Marsel Delights, saray mutfağından günümüz modern şeflerinin mutfaklarına uzanan, tüm dünyada şifa ve lezzet kaynağı olan ürünleriyle Veg&Bones, sürdürülebilir yaşam gereçleri ile Ecodern, doğanın sunduğu mucizeleri dönüştüren, el yapımı, doğa dostu kaseleriyle Peronut , doğal içerikli ürünleriyle Sephora, alabildiğine yeşil dağ otaları ile Dağ Otları Özel Köşesi ve lezzetli zeytinyağları ile Olivoyage Kanyon’da sizleri bekliyor!

Siz de şehrin en doğal buluşmasını kaçırmamak için 16 – 30 Kasım tarihlerini ajandanıza eklemeyi unutmayın!