Dua Lipa ve Ekibinin İstekleri Herkesi Şaşırttı

dua lipa

“Regnum Live in Concert” kapsamında sahne alacak Dua Lipa ve ekibinin istekleri herkesi şaşırttı

Dünya müzik listelerinde hızlı yükselişiyle dikkat çeken genç şarkıcı Dua Lipa, 14 Ağustos akşamı Regnum Carya’da gerçekleşecek ilk Türkiye konseri öncesi ekibiyle birlikte et dönerden ayrana, Manuka balından taze çiçeklere ilginç isteklerde bulundu.

Son günlerin en çok konuşulan ismi olan ve henüz 23 yaşında olmasına rağmen tüm dünyanın albümlerini yakından takip ettiği özel sesler arasında gösterilen Dua Lipa ve ekibi, Regnum Carya Live in Concert kapsamında vereceği ilk Türkiye konseri öncesi ilginç isteklerde bulundu.

Lipa’nın ekibiyle birlikte kalacağı ve geceliği 15 bin dolar olan Crown Villa’da bulunmasını istediği şeyler arasında et döner ve ayrandan Manuka balına, el yapımı taze kurabiyeden deniz tuzlu bitter çikolataya kadar ilginç tatlar yer aldı. Ünlü starın hijyen takıntısı da gözden kaçmadı. Kulisine elli adet el havlusu ve elli adet de banyo havlusu talep eden Lipa’nın bir diğer isteğiyse odanın her yerine konulmasını istediği boy aynaları oldu.

Beyaz ışığa karşı çok hassas

Kulisin aydınlatmasında kesinlikle beyaz ışık istemediğini belirten ünlü şarkıcı, kuliste ayrıca taze çiçekler olmasını da şart koştu. Lipa, gün içerisinde sık sık içtiği Hindistan cevizi suyundan da bol bol talep etti.

‘After party’de DJ Mahmut Orhan sahne alacak

Dua Lipa, 14 Ağustos akşamı Regnum Carya’da hayranları ile buluşacak. Konser sonrasında düzenlenecek after party’de ise son dönemin en başarılı DJ’leri arasında gösterilen Mahmut Orhan setin başına geçecek.