Dülger Balığı ve Pirpirim Otu Lacivert’te

dülger balığı

Eşsiz manzarası ve lezzetleriyle her zaman en iyiyi sunan Lacivert, menüsüne özel tatlar katmaya devam ediyor.

Eşsiz manzarası ve lezzetleriyle her zaman en iyiyi sunan Lacivert, menüsüne özel tatlar katmaya devam ediyor. Lacivert, Dülger balığını en lezzetli olduğu zaman olan Şubat ayında Pirpirim otu eşliğinde misafirlerine sunuyor.

Boğaza hakim konumu ve kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul’un en seçkin restoranlarından olan Lacivert, her mevsim yenilediği menüsünün yanı sıra misafirlerine mevsime özel farklı lezzetler sunmaya devam ediyor.

Lacivert Executive Şefi Hüseyin Ceylan’ın özel olarak hazırladığı Dülger balığı; lezzetinin en çok hissedildiği Şubat ayında kızartma yöntemiyle pişirilerek misafirlere servis ediliyor. Sunumda mevsime uygun sebzelerle sunulan Dülger balığı, misafirlerin talebine göre farklı pişirme teknikleriyle de hazırlanabiliyor.

Lacivert’te Şubat ayı içinde servis edilecek olan bir diğer sezonsal lezzet de; Pirpirim otu. Yabani semizotu olarak da bilinen Pirpirim otu, mayhoş tadı sayesinde balık yemekleriyle uyum sağlıyor. Salatalara da büyük bir lezzet katan Pirpirim otu zeytinyağı ve limonlu sosla hazırlanıp Dülger balığının yanında misafirlere sunuluyor.

Kaliteli hizmet anlayışı ve mevsimsel lezzetleriyle misafirlerini ağırlayan Lacivert, her aya özel olarak sunduğu farklı lezzetlerle de menüsüne zenginlik katmaya devam ediyor.

Misafirler mekâna Rumelihisarı’ndan hareket eden Lacivert’in teknesi ile ücretsiz olarak İstanbul trafiğine takılmadan 4 dakikalık bir yolculuk ile ulaşabilirler.