Dünya Kupası The Populist’te İzlenir

dünya kupası

Şehrin gerçek eğlenceye açılan kapısı The Populist, tüm dünyanın merakla beklediği “World Cup 2018” heyecanına ev sahipliği yapıyor. Kıran kırana müsabakaların yaşanacağı Dünya Kupası maçları, bomontiada ve Bebek The Populist’lerde tüm futbol severleri bekliyor..

İyi müzik, iyi yemek mottosuna spora verdiği desteği de ekleyen The Populist, 2018 Dünya Kupası ’nı keyifli bir ortamda izlemek isteyen tüm futbol severleri ağırlıyor. 14 Haziran’da başlayan ve bir ay boyunca devam edecek olan heyecana The Populist’le özdeşleşen craft tatlar ve mekânın imza lezzetleri eşlik ediyor. Futbolun devlerinin merakla beklenen müsabakalarını The Populist bomontiada ve Bebek şubelerinde keyifli bir ortamda izlemek isteyen futbol severleri bu dönem boyunca sürpriz aktiviteler de bekliyor.

Craft tatlar ve yeni lezzetlerle yüzde yüz futbol keyfi 

Tüm dünyanın merakla beklediği futbol karşılaşmalarını bomontiada ve Bebek şubelerinde yayınlayacak olan The Populist, imza lezzetlerine eklediği yeni tatların sunumuyla da futbol heyecanına lezzet katacak. Dünya Kupası’na özel playlistlerin çalınacağı etkinlik, iyi müzik, iyi yemek ve iyi spor anlayışıyla tüm konuklara gerçek bir futbol keyfi yaşatacak. Sürpriz aktivitelerin de deneyimleneceği Dünya Kupası heyecanı için siz de The Populist’te yerinizi ayırtın.

Rezervasyon: (0212) 296 20 34