Eğlencenin Tavan Yapacağı Bir Geceye Hazır Mısın?

“Limits Off Secret Tale No.21”

Limits Off’un adını çıkartacak kadar eğlendiren yeni dünyası elektronik müziğin en önemli isimlerinden Hot Since 82, Musumeci ve Phukadelica ile ilk defa Secret Tale No.21 adı altında The Marmara Esma Sultan’da!

Doğru bildiklerini ısrarla savunmaya, masaya çıkıp dans etmeye, içinden geldiği gibi şarkı söylemeye devam et. Limits Off Secret Tale No.21 ile adının çıkacağı bir gece seni bekliyor. Sadece Limits Off’un değil senin de adının çıkacağı bu gece de doğru bildiklerin başkaları için kötü şöhretin olsun.

“Limits Off Secret Tale No.21”ile kimseye aldırmadan eğlen

Dünyaca ünlü DJ’ler Phunkadelica, Hot Since 82, Musemeci 14 Aralık’da Limits Off Secret Tale No.21’de. “Evren zor siz daha güçlü olun” diyen kozmik dünyayı müziğine yansıtan Phunkadelica, 2015 yılında DJ Awards ödülünü kazanan, “Little Black Book” albümüyle kulaklarda yerini alan ünlü İngiliz müzik prodüktörü/DJ Daley Padley, nam-ı değer Hot Since 82 ve 30 yıldır durmak bilmeyen müzik dehası Sicilyalı DJ/Prodüktör Mauro Di Martino’nun müzik projesi ve “The Gemini Project” albümü ile tüm dikkatleri üzerine toplayan “Musumeci” Limits Off ile elektronik müzikseverlerle buluşuyor.

Phunkadelica, Hot Since 82, Musemeci 14 Aralık’da Limits Off Secret Tale No.21 ile kimseyi uyutmayacak bir geceye imza atacak.