Ekim Festivali Birlikte Güzel

ekim festivali

İstanbul’un ilk ‘Ekim Festivali Birlikte Güzel’ için geri sayım başladı. Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek ‘Ekim Festivali Birlikte Güzel’ ile 13-14 Ekim’de UNIQ İstanbul’da yepyeni bir festival deneyimi yaşanacak.

İstanbul’un merkezinde yemyeşil doğasıyla birbirinden özel etkinliklere ev sahipliği yapan UNIQ İstanbul, Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan ‘Ekim Festivali Birlikte Güzel’ ile yine eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Ziyaretçilerin 2 gün boyunca yaşayacağı festival coşkusunun farklı tecrübelerle renklendirileceği ‘Ekim Festivali Birlikte Güzel’de keyifli aktiviteler yer alıyor. Değişiklik arayanlar için özel tadımların hazırlanacağı festivalde katılımcılar samimi bir ortamda dünya standartlarında bir festivalin coşkusunu deneyimleyecek. Ziyaretçiler içeceklerini yudumlarken bir anda Alman Bandosu ve sevdiği bir grubun performansı ile karşılaşma şansına sahip olabilecek. Festival ruhuna uygun olarak eğlenceli dekorlarla hazırlanan alanda iddialı yarışmalar ve sürprizler ile festival mutluluğu ikiye katlayacak. Ana Sahne, Çadır Sahne ve Gezici Orkestraları ile 13-14 Ekim’de Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek ‘EkimFestivali Birlikte Güzel’ ile ziyaretçiler en neşeli anlarını paylaşacaklar.

Gün boyu sürecek tadımlar, yarışmalar ve müzik ziyafeti ile daha önce görülmemiş bir festival deneyimi sunacak olan UNIQ İstanbul, meraklılarını bu samimi anlara ortak olmaya davet ediyor.