Elektronik Müzik, Spor Ve Mutluluk Festivali KaZantip

kazantip

Elektronik müzik, spor ve mutluluk festivali KaZantip, 21 Temmuz- 4 Ağustos tarihleri arasında Kındıl Çeşme Plajı’nda…

KaZantip dünyanın en uzun, en çılgın, canlı ve en olağandışı elektronik müzik, spor ve mutluluk festivalidir. Yaz tatillerinizde sınırlı bir zaman içerisinde gerçek dünyadaki sorunlardan ve kısıtlamalardan kaçabileceğiniz, yüzlerce yetenekli DJ’ in müziklerini dinleyerek hiç durmadan dans edebileceğiniz hayali bir yerdir. Yapıldığı her yıl onbinlerin katıldığı, dünyanın bu en çılgın festivallerinden KaZantip bu yaz Kemer, Antalya’da.

Ekstrem spor dallarıyla adrenalini sonuna kadar damarlarınızda hissedeceğiniz, anın tadına varıp her gün kutlayacağınız, dans etmekten yorulacağınız, eski ve yeni arkadaşlarınızla takılacağınız, aşka ve sevgiye yolculuk yapabileceğiniz dolu dolu bir festival sizi bekliyor.

Kayıt yaptırmış tüm kadın arkadaşlar, doğrudan festival alanında seçilecek olan ve tüm hafta boyunca özel ayrıcalıklara sahip olacak “Z” kraliçe’ si seçilme şansı elde eder.

*1 de 2: geçiş haklarından herhangi biri bulunan her kadın katılımcının yanında ücretsiz olarak bir kız arkadaş getirme hakkı vardır.

KaZantip Cumhuriyetinde bir vatandaşın olağan bir günü…
– Gün bir önceki uykusuz geceden horoz ötmesi ile başlar
– Sabahları ve öğleden sonrası seanslarda, Rusya Supergirl Sport’ un en iyi eğitmenleri ile spor, yoga ve fitness etkinliklerine katılır
– Gün boyunca çeşitli vücut boyama, köpük yıkama, beleş sarılma, kutlamalar ve diğer eğlenceli aktivitelere katılır
– Gün boyunca çeşitli sürpriz aktivitelere katılmak için duyuruları merakla bekler
– Yorulduğunda özel tasarlanan dinlenme alanlarında içeceğini yudumlar yeni arkadaşları ile takılır
– Hayatının aşkını bulan vatandaşların aşk köprüsünde kendi oluşturdukları gelinlik ve damatlıkları ile düzenlenecek olan yıldırım evlilik törenlerine katılır veya kendi törenini yapar
– Her vatandaş geleneksel güneş batışı kutlamasına katılır, dileklerini sıcak hava balonlarıyla gökyüzüne gönderir
– Horoz çağrısına kadar, gece boyunca görsel şovlar ve yetenekli DJ ‘ler ve sürpriz starların müziğiyle dans ederek mucizelerin ve rüyaların içinde kendini kaybeder.
– Z-kraliçesi veya bir prens olarak seçilebilir… ya da büyük sorumluluklar alarak bir Z bakanı olur.

Hayat KaZantip’te devam ediyor!
Senin partin senin hayat stilin, kendin ol! Özgür ol!