Eski Ramazan Sofraları, Grand Hyatt İstanbul ile Geri Geliyor

Eski Ramazan Sofraları

Grand Hyatt Istanbul’un harika lezzetler sunan 34 isimli restoranı Ramazan ayına özel zengin iftar menüsü ile misafirlerini ağırlayacak. Grand Hyatt İstanbul, Türk mutfağı lezzetlerinin yanı sıra eski Ramazanları hatırlatacak macun, mantı, gözleme, şerbet, sahlep, turşu suyu gibi sokak lezzetlerinin de olacağı açık büfe konsepti ile sunacak.

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt Istanbul, konumu itibariyle gürültüden uzak ama şehrin içindeki 34 isimli restoranıyla bu yıl da Ramazan ayına özel zengin iftar menüsü ve eski Ramazan lezzetleriyle misafirlerini ağırlayacak.

Grand Hyatt İstanbul’un Ramazan ayına özel hazırladığı iftar menüsü ile eski Ramazanlar macun, mantı, gözleme, şerbet, sahlep, yayık ayranı, lokma, turşu çeşitleri ve turşu suyu gibi ikramları ile canlanacak, iftar yemeği ayrıcalıklı bir lezzet yolculuğuna dönüşecek.

Günlük olarak değişen lezzetlerin yanı sıra her gün meze çeşitleri, çorba, makarna, içli köfte ve salata çeşitleri, peynirler ve soğuk etlerden oluşan şarküteri tabağı sunulacak. Her akşam iki çeşit ızgara, sebze yemekleri, pide, lahmacun veya gözlemenin yer aldığı menüde et, tavuk veya balıkla yapılmış üç çeşit tencere yemeği de yer alacak. İftarın finali ise dünya mutfağından tatlıların yer aldığı büfe ile taçlanacak.

Ramazan ayı boyunca kişi başı 120 TL olan açık büfe iftarda, Osmanlı şerbetleri, meyve suları, alkolsüz içecekler, çay ve kahve ücretsiz olarak ikram ediliyor. İftar, 0-6 yaş arası çocuklar için ücretsiz, 6-12 yaş arasındaki çocuklar için yüzde 50 indirimli olarak sunuluyor. Ramazan ayı boyunca ayrıca nargile keyfi de sunan Grand Hyatt İstanbul’da nargile keyfi kişi başı 60 TL’den sunuluyor. (Bilgi ve rezervasyon 212 368 12 34)

Hyatt Hotels Corporation Hakkında

Merkezi Chicago’da bulunan Hyatt Hotels Corporation, misafirlerini ağırlamakta gösterdiği üstün başarı ile haklı bir gurura sahip, dünyanın önde gelen otel şirketlerinden biridir. 45 ülkede, binden fazla Hyatt personeli, hergün otantik misafirperlik göstererek ağırladıkları misafirlerinin hayatlarında fark yaratmaktadır. Şirket, Hyatt®, Park Hyatt®, Andaz™, Grand Hyatt®, Hyatt Regency®, Hyatt Place® ve Hyatt Summerfield Suites™markaları altında 380’den fazla otel ve tatil beldesini işletmekte, isim hakkı işletmeciliği yapmakta veya yönetmektedir. 5 kıtada yatırımlar devam etmektedir. Ayrıca, Hyatt Hotel Corporation bağlı ortaklığı, Hyatt Vacation Ownership, Inc., Hyatt Vacation Club® ve Hyatt Residence Club® markaları altında devre mülk sahipliği ve işletmeciliği yapmaktadır. 01 Eylül 2014 tarihi itibarıyla şirket portfolyosunda toplam 534 otel bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için www.hyatt.com adresini ziyaret edebilirsiniz.