Firenze Quppa’da

quppa

Quppa, müdavimlik yaratan lezzetlerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

Kısa sürede Akaretler’in en trend buluşma noktasına dönüşen Quppa, müdavimlik yaratan lezzetlerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Gerçek dondurmanın tüm dünyaca kabul edilen adı, İtalyan dondurmasının kremalı çilek ve muzla buluştuğu Firenze yepyeni bir tatlı deneyimi yaşatıyor.

İstanbul’un son dönemlerde popülaritesini artıran semti Akaretler’de şehir sakinlerine keyifli zamanlar yaşatan Quppa Caffe, konuklarını yepyeni tatlarla tanıştırmaya devam ediyor. Yaz aylarının gelişiyle tatlı menüsüne serinletici dokunuşlar yapan Quppa, İtalyan dondurmasını mevsim meyveleriyle buluşturduğu yepyeni tatlısı Firenze’yle tatlı severlerin favori tatlarına bir yenisini daha ekliyor. Kıtır kornet içerisinde dondurma, çilek ve muzla sunulan Firenze tercihe göre ekstra fındık ve beyaz krema ile de sipariş edilebiliyor.

Yaz gelir ve kahveler soğur 
3.nesil kahveciliğin iddialı adreslerinden biri olan Quppa Caffe, Firenze’yi eklediği tatlı menüsünü soğuk kahvelerle eşleştirmek isteyenler için iki soğuk kahve seçeneği sunuyor. Soğuk arıtılmış suyla özel demleme ekipmanında on sekiz saatlik bir sürede demlenen ve kafein oranı hayli yüksek Cold Brew, yaz aylarının öne çıkan kahvelerinden biri. Quppa’nın diğer soğuk kahve seçeneği olan Nitro Brew, ham kahveye nitrojen gazlı basınç verilerek kahvedeki en yoğun aromayı ortaya çıkaran özel bir demleme yöntemiyle hazırlanıyor. Buz parçalarıyla servis edilen Nitro Brew, kahveye has doğal kremanın daha baskın hissedildiği soğuk kahve seçeneklerinden biri olurken yaz sıcaklarında lezzetli bir serinlik arayan herkes QuppaCaffe’nin yolunu tutuyor. Siz de yaz aylarını serin lezzetlerle değerlendirmek isteyenlerdenseniz QuppaCaffe’ye uğramayı unutmayın.