Fly – Inn Beach’ten Unutulmaz Bir Yaz, Eğlencesi Bol Anlar

FLY - INN BEACH

Türkiye’nin ilk “beach club”ı, dünden bugüne Çeşme’de her sezonun favorisi, unutulmaz partilerin adresi, berrak deniziyle tatilcilerin göz bebeği Fly – Inn Beach,  benzersiz yenilikleri ve sürprizleriyle 2018 yazında da farkını belli ediyor. Ünlü Big Bar, bu sene adına yaraşır şekilde daha da büyüyor ve oldukça ayrıcalıklı, konforlu bir alana dönüşüyor. Berraklığı ve ışıltısıyla tatilcilerin vazgeçilmezi olan Fly – Inn Beach’in denizinde ise, özel olarak tasarlanan ve yaz keyfini maksimuma çıkaran,  konsept “Sea Bar”lar kendini gösteriyor.

Türkiye’nin “ilk beach club”ı olan ve 1994 yılında açılan Fly – Inn Beach, her sene kendini yenileyerek alanında fark yaratmaya ve öncü olmaya devam ediyor! Beach club dünyasında bir efsane olduğunu her sezon kanıtlayan ve 7’den 70’e herkesin keyif aldığı lezzetleri, eğlenceyi, müzikleri tek bir çatı altında buluşturan Fly – Inn Beach, yenilikleri ve partileriyle 2018 sezonunda da iddiasını konuşturuyor. Hakan Dalokay ve aynı onun gibi başarılı bir mimar olan oğlu Vedat Ali Dalokay’ın yaratıcı fikirleriyle yenilenen Fly – Inn Beach, bu yazın ilk müjdesini büyütülen ve daha da konforlu bir alana kavuşan, meşhur Big Bar’ıyla veriyor. Big Bar, gün boyu konforlu bir şekilde yemek yenilebilen, barda keyifle içkilerin yudumlandığı ayrıcalıklı bir alan olarak bu sezon misafirlerini ağırlıyor. Saatler 17.00’yi gösterdiği anlarda ise Big Bar tam bir parti alanına dönüşüyor ve sezonun en iddialı happy hourlarına, müzik dünyasının önde gelen isimlerinin ağırlandığı özel etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Fly – Inn Beach, Müzik Dünyasının Çarpıcı İsimlerini Ağırladığı Eşsiz Partileriyle Çeşme’nin Ritmini Yükseltiyor!

Her sene olduğu gibi hem Çeşme’de, hem de Türkiye çapında ses getiren DJ performanslarına ve özel partilere ev sahipliği yapan Fly – Inn Beach, 2018 yazında da hız kesmeden, müzik dünyasının iddialı isimlerini ağırlıyor! Fly – Inn Beach bu sezon eğlence severleri sadece gündüz saatlerinde ağırlamakla kalmıyor, geceye doğru uzanan anlara da ev sahipliği yapıyor. Monality, Golden Girls, Mor ve Ötesi, Jimi Jules, Bodzin, Tube and Berger gibi isimlerin sergilediği çarpıcı performanslar, sezon boyunca yepyeni etkinliklerle pekişerek, Fly – Inn Beach’in ritmini daha da yükseltiyor. Özel parti ve konserlerin dışında, her gün kabine beraber geçerek DJ performansları sergileyen Can Ünsal ve Vedat Ali Dalokay, Fly – Inn Beach’in enerjisine yön veriyor.

 

Pet friendly özelliğiyle küçük dostları ile tatilini geçirmek isteyenleri de keyifle ağırlayan Fly – Inn Beach bu yönüyle her sene olduğu gibi tüm hayvan severlerden tam not alıyor.

7’den 70’e herkesin tatiline keyif katan, eğlencesi bol, lezzeti özel, Çeşme’nin vazgeçilmez adresi Fly – Inn Beach’in en güzel özelliklerinden biri de “pet friendly” olması… Küçük dostlarında aklı kalmadan, onlarla beraber tatilini doyasıya yaşayanlar 2018 yazında da Fly – Inn Beach’te buluşuyor.

 

Dondurmadan Kahveye, Su Sporlarından Crossfite; Hepsi ve Daha da Fazlası Fly – Inn Beach’te Buluşuyor!

Vedat Ali Dalokay ve Hakan Dalokay’ın kendi evlerinde ağırladıkları misafirleri gibi herkesi özenle karşıladıkları Fly – Inn Beach, yenilikleri ve sezona damga vuran partileriyle 2018’in en unutulmaz yaz tatilini yaşamaya davet ediyor.