Fortnite Yeni Sezona Hazırlanıyor!

Fortnite

Fortnite ’ın 5. sezonu 12 Temmuz’da oyuncuların beğenisine sunulacak.

Epic Games’in kısa sürede her yaştan oyuncuyu kendine çekerek dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olmayı başaran oyunu Fortnite’ın 4. sezonu yakında sona erecek. Oyuncular merakla 5. sezonu beklerken, Epic’in yeni sezon öncesi başlatacağı yüzde 100 bonus deneyim puanı etkinliği dikkatleri üzerine çekti.

Sezon bitmeden ödülleri kapın!

Oyunun 4. sezonu Mayıs ayı başında oyun dünyasına düşen bir meteorla başlamıştı. Herkesin uzaylılar veya dinozorlarla ilgili bir şeyler beklediği sezonun teması süper kahramanlardı.

Hatta sezon içinde Marvel ile yapılan bir işbirliği sonucu Avengers: Sonsuzluk Savaşı filminden Thanos karakteri de kısa süreliğine oyunda yer almıştı. 5. sezonun temasının ne olacağı ise bir sır gibi saklanıyor ancak tüm bu sır perdesi  12 Temmuz’da sona erecek.

Süper kahramanlara elveda deme vakti!

Ek olarak Epic Games, oyunculara yeni sezonu beklerken 4. sezondaki eksiklerini tamamlama fırsatı da sunuyor. Bu yüzden 29 Haziran’dan 2 Temmuz’a kadar tüm oyuncular yüzde 100 bonus XP kazanabilecekler. Henüz Omega veya Carbide kostümlerini alamayanlar için kaçırılmayacak bir fırsat diyebiliriz.

Her şey yolunda giderse Fortnite’ın 5. Sezonu için planlanan başlangıç tarihi 12 Temmuz ve 10 hafta sürecek. Tüm Fortnite sezonlarında olduğu gibi yeni sezondan da pek çok yenilik, yeni silahlar ve göz alıcı yeni kostümler beklenmekte. Bakalım Fortnite bize neler hazırlıyormuş hep beraber göreceğiz.